הייטק והון סיכון

חברת Black & Decker תשקיע מיליוני דולרים ב-Humavox

ענקית כלי העבודה תשקיע מיליוני דולרים בסטארט-אפ הישראלי במסגרת סבב גיוס בהיקף של 10 מיליון דולר. Humavox פיתחה פלטפורמה לטעינה אלחוטית עבור יישומים צרכניים ותעשייתיים

מאיר אורבך 15:5512.06.18
חברת Stanley Black & Decker, ענקית בתחום ייצור כלי עבודה, אחסון ומוצרי אבטחה אלקטרוניים משקיעה מיליוני דולרים בודדים בחברת הסטארט-אפ הישראלית Humavox. ההשקעה היא חלק מסבב גיוס של 10 מיליון דולר שאותה מובילה החברה ונמצא בשלבים מתקדמים. מדובר בהשקעה הראשונה של סטנלי בלאק אנד דקר בישראל, שבוצעה דרך קרן סטנלי ונצ'רס.

 

 

Humavox, פיתח טכנולוגיית טעינה אלחוטית, המאפשרת טעינה של שלל מוצרים.  "השקעה זו מחזקת את השותפות של סטנלי עם Humavox והיא תאפשר להביא יכולות טעינה אלחוטית הן לצרכנים והן ליישומים תעשייתיים", אומר לארי הארפר, סגן נשיא בסטנלי ונצ'רס.  

 

טעינה אלחוטית - גם לכלי עבודה טעינה אלחוטית - גם לכלי עבודה צילום: stanley black and decker

 

 

״הטכנולוגיה של Humavox שתכליתה לשחרר אותנו מהכבלים המסורבלים על ידי הטמעת הטענה אלחוטית מתחברת בטבעיות לצורכי הלקוח של סטנלי בלאק אנד דקר", הסבירה מרים וולר, מנכ"ל סטנלי וורקס ישראל. "ההשקעה הזו מגיעה לאחר שנה וחצי של פעילות משותפת של צוותי הפיתוח של סטנלי וורקס ישראל עם צוות הפיתוח של Humavox ומתוך אמונה בטכנולוגיה שהחברה מפתחת. בנוסף, אנו מקווים שההשקעה הזו תהיה פתח להשקעות נוספות בחברות סטארט-אפ מקומיות". לסטנלי בלאק אנד דקר העולמית יש בישראל כ-550 עובדים, מרכז פיתוח שיושב במרכז הארץ וכן שני מפעלים בצפון.

 

 

 

 Humavox הוקמה ב-2010 על-ידי עמרי לחמן (מנכ"ל) ואסף אלסיבוני (סגן נשיא חדשנות). "אנחנו מצליחים לספק חוויית טעינה אלחוטית חלקה, בלי לשנות לשנות את הרגלי המשתמש וללא צורך באינטגרציה מתקדמת שהייתה דרושה בעבר" אמר לחמן. "אנחנו גאים להיות החברה הראשונה בישראל שסטנלי בחרה בה, מתוך כל הטכנולוגיות הקיימות כאן".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x