$
הייטק והון סיכון

חברת הסייבר DocAuthority גייסה 10 מיליון דולר

החברה פיתחה טכנולוגיה לאיתור וניטור מסמכים רגישים בארגונים, שנשענת על בינה מלאכותית. בעזרתה, ניתן לשפר את אבטחת המידע ואת התאימות לתקנות כ-GDPR. את סבב הגיוס הובילה קרן Raine Ventures

מאיר אורבך 13:5206.06.18

חברת הסטארט-אפ הישראלית DocAuthority, שפיתחה פלטפורמה לזיהוי מידע בסיוע בינה מלאכותית, השלימה סבב גיוס ראשון של 10 מיליון דולר.

 

 

את סבב הגיוס הובילה Raine Ventures; השקיעו בה גם הקרנות Greycroft, ffVC ו-Differential מארה"ב והקרנות 2B Angels ו-Plus Ventures מישראל. DocAuthority תשתמש במימון כדי להאיץ את קצב הצמיחה שלה, לחדור לשווקים חדשים ולחבור לשותפות מרכזיות בתחום. החברה מעסיקה כיום 35 עובדים מתוכם 20 בארץ והשאר בארצות הברית ואנגליה. החברה גייסה 2.6 מיליון דולר בגיוס סיד לפני הגיוס הנוכחי.

 

DocAuthority הוקמה ב-2013 בידי אריאל פלד ואיתי רבד. החברה מציעה לארגונים מדיניות אבטחה שנעזרת ב-AI כדי למצוא ולזהות במדויק מסמכים רגישים לא מובנים ולא מוגנים, ולמנוע מהם ליפול לידיים הלא נכונות.

 

סטיב אבוט אריאל פלד ואיתי רבד סטיב אבוט אריאל פלד ואיתי רבד צילום: DocAuthority

 

 

"זוהי אבן דרך חשובה ל-DocAuthority, ואנחנו מאושרים על קבלת המימון והתמיכה האסטרטגית מקרנות ההשקעות הבכירות", אמר מנכ"ל DocAuthority, סטיב אבוט. "DocAuthority מאפשרת לארגונים לנהל מידע על סמך שילוב בין פרופיל סיכון לערך עסקי, באופן היוצר שפה משותפת בארגון. היכולת להגדיר כללי מדיניות לניהול המידע, לפי קטגוריה עסקית, עוזרת להתאים בקלות בין מנגנוני האבטחה לשימוש העסקי במידע". לדבריו, מסוגלת החברה לסייע ללקוחות להגיע למדיניות מוסכמת ומהימנה של סיווג המידע שברשותם, לנהל את הגישה אליו, למנוע את דליפתו, להצפינו ולשפר את מחזור החיים שלו.

 

בעקבות הרגולציה האירופית להגנת הפרטיות (GDPR), ארגונים רבים הציבו בראש סדר העדיפויות שלהם את תחום אבטחת המידע והשימוש הנכון בו. כיום, הם נאלצים למצוא במהירות את המידע שברשותם ולוודא שמדיניות האבטחה שלו תואמת לרגולציה. איתור, זיהוי וסיווג אוטומטי של מידע היו מאז ומתמיד אתגר טכנולוגי גדול, וחוסר דיוק הוביל למספר רב של כשלים בהגנה על המידע. 

 

לדברי דאגלס לייני, סמנכ"ל ואנליסט בכיר בגרטנר ואנקוש ג'יין, אנליסט מחקר בגרטנר, עד 2020 יותר מ-20% מהארגונים ישתמשו בכלכלת מידע כחלק מהתוכנית העסקית שלהם, כדי לקבל ניתוח פיננסי של נכסי וחובות המידע.

 

 

"כיום, יותר מאי פעם, חברות צריכות פתרונות יעילים ומדויקים ככל האפשר לניהול מידע. לעניות דעתנו, DocAuthority הוא פתרון ייחודי מסוגו, ואנחנו נלהבים לתמוך בצוות החברה ובחזון שלהם. אנחנו גאים לעבוד איתם כדי להביא את הטכנולוגיה לפתחן של כמה שיותר חברות בעולם", אמר בלייר פורד, שותף ב-Raine Ventures

בטל שלח
    לכל התגובות
    x