$
הייטק והון סיכון

חברת AppsFlyer רוכשת את צוות הפיתוח של Yodas

הצוות עבד על פיתוח מנוע החיפוש של יודאס, שמאפשר למפתחים מובילים לנהל את הקריירה שלהם. אפספלייר תצרף את הצוות למרכז שלה בחיפה

מאיר אורבך 12:0831.05.18
חברת AppsFlyer רוכשת את צוות הפיתוח של חברת Yodas, שהוקמה ע"י רן תבורי וניר דרמר ב-2015. Yodas פיתחה מנוע חיפוש המאפשר למפתחים מובילים לנהל את הקריירה שלהם.

 

 

AppsFlyer, שמתמחה בתחום ניתוח ומדידה של קמפיינים שיווקיים במובייל, תצרף את צוות הפיתוח של Yodas למרכז הפיתוח של החברה בחיפה. זוהי הרכישה השניה של AppsFlyer בסגנון , לאחר שלפני כשנתיים צירפה אליה את מרכז הפיתוח של Zone הישראלית שהיה ממוקם באוקראינה, רכישה אשר הובילה לפתיחת למרכז הפיתוח של AppsFlyer בקייב, וצירופו של גלעד כץ (שכיהן כמנכ״ל Zone) כסמנכ״ל הפיתוח של החברה.

 

אורן קניאל, מנכ"ל AppsFlyer אורן קניאל, מנכ"ל AppsFlyer

 

 

בין הדמויות הבולטות בצוות המצטרף ל-AppsFlyer ניתן למצוא את רן תבורי, המייסד השותף וה-CTO של Yodas. תבורי הוא דמות מוכרת בקרב קהילת המפתחים בארץ אשר ייסד יחד עם אורי להב מאאוטבריין את REVERSIM, פודאקסט פופולרי בקהילת המהנדסים ואחד מאירועי המהנדסים המשמעותיים בארץ. תבורי ישמש כאדריכל תוכנה בכיר ב-AppsFlyer.

 

״בשלוש השנים האחרונות בנינו ב-Yodas צוות חזק עם רקורד מוכח בכל הספקטרום, החל מדאטה ועד פרונט אנד", אמר תבורי. "קיבלנו מספר הצעות מעניינות מחברות טכנולוגיות מובילות, ומתוכן החלטנו לקבל את ההצעה של AppsFlyer בשל האתגרים ההנדסיים המעניינים והחיבור שהרגשנו ל-DNA של החברה. כמו כן, מהכרותינו עם AppsFlyer כאחד הלקוחות הראשונים שלנו ב-Yodas, ידענו שמדובר בחברה בצמיחה אדירה, ומעסיקה טובה מאוד עבור מהנדסים״. תבורי הוסיף כי ״למשרד החדש של AppsFlyer בחיפה היתה משמעות גם כן, שכן רוב חברי הצוות צפוניים והיה לנו חשוב לאפשר להם המשיך לעבוד באיזור״.

 

אורן קניאל, מנכ"ל ומייסד AppsFlyer אמר: ״האתגרים הטכנולוגיים העומדים בפנינו דורשים את חוד החנית של אנשי המקצוע בכל המחלקות באירגון, ובמרכז הפיתוח בפרט. מעבר לכך - החשיבות של הטכנולוגיה שלנו ללקוחות, ולכלל שוק המובייל העולמי, ממצבת אותנו בעמדת השפעה ואחריות על השוק בו אנחנו פועלים. יש לנו חזון לאיך יראה השוק בעוד חמש שנים מהיום, ואני מתרגש להתחיל לעבוד עם הצוות המדהים של Yodas בכדי לעצב את החזון הזה ולהפוך אותו למציאות, ובכך גם לתרום למעבר של ישראל מסטארטאפ ניישן למדינה שמייצרת חברות בינלאומיות גדולות״.

 

 

 

AppsFlyer, שהוקמה ב-2011 ע"י אורן קניאל, מנכ"ל החברה, ורשף מן, סמנכ"ל הטכנולוגיות, ממוקמת בהרצליה פיתוח ומעסיקה כ-420 עובדים בארץ ובחו"ל (עם משרדים בניו יורק, לונדון, סן פרנסיסקו, בייג׳ין, בנגקוק, טוקיו, סיאול, בנגלור, קייב, ברלין, סאו פאולו, בואנוס איירס וחיפה).

 

החברה מאפשרת לבעלי אפליקציות לדעת מאין הגיעו המשתמשים הרווחיים ביותר לאפליקציה שלהם - האם מחיפוש בגוגל, מודעה בפייסבוק או בטוויטר, דיוור ישיר למייל, הודעת SMS, קמפיין טלוויזיוני ועוד. מידע רב ערך זה מאפשר לבעלי אפליקציות למקסם את השקעותיהם בשיווק ולהגדיל את רווחיותם. בין לקוחותיה ושותפותיה נמנות ענקיות כעליבאבא, ווייז, פייסבוק, גוגל, אפל, טוויטר ואחרות.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x