$
הייטק והון סיכון

אקסלמד הישראלית הובילה השקעה של 17 מיליון דולר ב-Strata Skin

חברת המכשור הרפואי מפתחת טכנולוגיות לטיפול במחלות עור כויטיליגו ופסוריאזיס. בתוך כך, מינתה את דולב רפאלי למנכ"ל באופן רשמי וגייסה סמנכ"ל כספים חדש

מאיר אורבך 11:1230.05.18
קרן הון הסיכון הישראלית אקסלמד הובילה השקעה של 17 מיליון דולר בחברת סטראטה סקין (Strata Skin), חברת טכנולוגיה ציבורית רפואית בתחום הדרמטולוגיה והפלסטיקה. לקרן אקסלמד הצטרפו בעלי המניות הנוכחיים, Broadfin Capital ו-Sabby Management, וכן מנכ"ל החברה הנכנס, ד"ר דולב רפאלי.

 

 

כ-3 מיליון דולר מסך ההשקעה ישמשו לצמצום חוב קיים של סטראטה ל-MidCap Financial, במהלך שיכלול גם שיפור תנאי חוב ואמות המידה הפיננסיות. יתרת סכום ההשקעה תשמש למימון הזדמנויות הצמיחה של החברה, על ידי התמקדות במכשור רפואי חדשני שימנף את כוח המכירות של סטראטה, קשרי הלקוחות והתשתית הקיימת בתחום המכירות, השיווק והשיפוי הביטוחי. בין השאר, מפתחת סטראטה את XTRAC, מכשיר מבוסס קרינה אולטרה-סגולה לטיפול בפסוריאזיס ויטיליגו ומחלות עור נוספות.

 

ד"ר דולב רפאלי ד"ר דולב רפאלי

 

 

עם השלמת הגיוס, ימונה ד"ר אורי גייגר, מייסד ושותף מנהל של קרן אקסלמד, ליו"ר דירקטוריון סטראטה. "אנו שמחים להפוך לבעלי המניות הגדולים בסטראטה ובטוחים כי השילוב בין הנהגתו של דולב רפאלי לנסיון המוכח של אקסלמד בהקמת חברות פלטפורמה מצליחות בתחום המכשור הרפואי יקנה ערך עצום לחולים, לרופאים ולבעלי המניות", מסר ל"כלכליסט".

 

עם השלמת הגיוס, מונה ד"ר דולב רפאלי באופן רשמי למנכ"ל סטראטה, לאחר שכיהן בתפקיד מאפריל 2018. לרפאלי יותר מ-25 שנות ניסיון בתחומי מדעי החיים והמכשור הרפואי. "אני נרגש להוביל את סטראטה בתקופה יוצאת דופן זו", אמר.

 

 

 

"הבידול של המודל העסקי שלנו נובע משילוב של יתרון קליני על פני שיטות טיפול אחרות, שירותים מוספים יחודיים - כולל פעילות שיווק ישירה מול החולה המייצרת גידול במודעות ובהיקף השימוש במכשיר ה-XTRAC - וצוות תמיכה בתחום השיפוי הביטוחי המטפל בהטבות והחזרים לביטוח, ובכך מקדם את חווית המשתמש".

 

כמו כן, הודיעה החברה על מינויו של מתיו היל, יוצא Velcera ו-EP Medystems, לתפקיד סמנכ"ל הכספים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x