שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

חברת ZipRecruiter תרחיב את המרכז הישראלי ב-10 מיליון שקל

החברה, שמפעילה פלטפורמה גדולה לחיפוש עובדים ומשתפת פעולה עם ענקיות כגוגל ופייסבוק, עוברת למשרד חדש במתחם שרונה בת"א. במסגרת המהלך, תגייס כ-50 עובדים בתחומי למידת המכונה, מדע הנתונים והפיתוח

מאיר אורבך 11:2729.05.18

מרכז הפיתוח של ZipRecruiter בתל אביב מגייס 50 עובדים ומעביר את משכנו למשרדים חדשים במגדלי הארבעה שבמתחם שרונה. עד כה, משרדי החברה שכנו בבית Fiverr בעיר. המשרדים החדשים מתפרשים על פני כל הקומה ה-18 במגדלי הארבעה, בשטח כולל של 1,200 מ"ר. ההשקעה במהלך האחרון עומדת על פי הערכת "כלכליסט" על כ-10 מיליון שקל.

 

 

מרכז המו"פ שהוקם בעיר ב-2015, הוא היחיד של ZipRecruiter מחוץ לארה"ב; עובדיו מתמחים בתחומי למידת המכונה, מדע הנתונים והפיתוח, ומופקדים על בניית ליבת טכנולוגיית החברה ופיתוח הדור הבא של שירותיה.

 

אבי גולן, מנהל המרכז הישראלי של החברה אבי גולן, מנהל המרכז הישראלי של החברה צילום: ליאור כנעני

 

 

ZipRecruiter האמריקאית היא זירת תעסוקה דיגיטלית, שמשתפת פעולה עם גוגל, פייסבוק, סקוור וחברות טכנולוגיה נוספות. ZipRecruiter, שמושבה בסנטה מוניקה, מקשרת בין מיליוני מעסיקים ומחפשי עבודה - שכשבעה מיליון מהם משתמשים בה בכל חודש. לחברה עצמה יש כאלף עובדים.

 

 

 

"הודות לתרומה המכרעת של מרכז הפיתוח הישראלי לחברה העולמית, הוחלט להעמיק את ההשקעה בישראל ולהכפיל את מספר העובדים" אמר אבי גולן, מנהל מרכז הפיתוח בתל אביב וסגן נשיא להנדסה ב-ZipRecruiter העולמית. "המשרדים החדשים נועדו לתמוך בצמיחה המהירה שלנו בארץ. גדלנו בשנה האחרונה מ-15 ל-50 עובדים ואנו מגייסים במטרה להגיע ל-100 עובדים. לחברה דרושים מפתחי תוכנה, מומחי לימוד מכונה ומדעני נתונים, שמעוניינים להשפיע מתל אביב על טכנולוגיה שעוזרת לעשרות מיליוני אנשים בארה"ב ובריטניה למצוא עבודה במהירות ובקלות".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x