$
הייטק והון סיכון

חברת Guesty גייסה 20 מיליון דולר

החברה מפעילה פלטפורמה למשכירי דירות שמאפשרת להם לנהל את הנכסים שלהם, לסנן שוכרים לא מתאימים, לעקוב אחר תשלומים ועוד. את סבב הגיוס הובילה קרן TLV פרטנרס

מאיר אורבך 17:3425.04.18
חברת גסטי (Guesty) גייסה 20 מיליון דולר בהובלת קרן הון TLV Partners והמשקיעים הוותיקים בחברה, ביניהם הקרנות מאגמה, בורן ועוד. סבב הגיוס האחרון של החברה הושלם בשנה שעברה, ובמהלכו גייסה 3 מיליון דולר. גסטי היא בוגרת מאיץ החברות הנחשב Y Combinator.

 

 

גסטי פיתחה פלטפורמה לחברות ניהול של דירות המיועדות לשכירות בפלטפורמות כ-Booking,com ,AirBnB או כל שירות אחר, דרכה ניתן לשלוט בכל מרכיבי ההשכרה. הפלטפורמה מאפשרת מגוון רחב של שירותים כגון כניהול הזמנות בכל הפלטפורמות דרך ממשק אחד, ניהול ההודעות מהאורחים, אוטומציה מתקדמת לניהול תהליכים בין הפלטפורמות, תשלומים, הפקת מידע פיננסי לבעלי הדירות, אפליקצייה לצוותי תחזוקה ועוד..

 

דירת נופש ביפן דירת נופש ביפן צילום: Tokyo Weekender

 

 

מייסדי החברה הם התאומים קובי ועמיעד סוטו. החברה נוסדה ב-2013 ומעסיקה כיום 150 עובדים, כולם בתל אביב. בעקבות הגיוס, תרחיב גסטי משמעותית את מצבת הכ"א שלה. "אנחנו מתכוונים להשתמש בכספי הגיוס כדי לחזק בצורה משמעותית את הטכנולוגיות שאנחנו מציעים למנהלי הנכסים המקצועיים", אמר עמיעד סוטו, מנכ"ל החברה.

 

 

 

שחר צפריר, שותף בקרן TLV פרטנרס, הוסיף: "אני מכיר את פעילות החברה מזה זמן ואני מעריך שיש לגסטי פוטנציאל עצום בשוק הזה. לחברה יש צוות ניהולי חזק ביותר שיכול לקחת אותה קדימה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x