$
הייטק והון סיכון

חברת ScyllaDB גייסה 10 מיליון דולר בהובלת קרן TLV פרטנרס

החברה פיתחה פלטפורמת מסדי נתונים מבוזרת שמציגה ביצועים טובים משל מתחרים גדולים כאמזון ומיקרוסופט, במחיר נגיש יותר. בסבב הגיוס השתתפו גם משקיעי החברה הקיימים, ביניהם הקרנות בסמר, מאגמה, קוואלקום ונצ'רס ועוד

הגר רבט 14:0025.04.18

חברת ScyllaDB, שמפתחת מסדי נתונים מבוזרים, הודיעה היום (ד') על גיוס 10 מיליון דולר בסבב C בהובלת TLV פרטנרס ובהשתתפות משקיעיה הקיימים - בסמר ונצ'ר פרטנרס, קוואלקום ונצ'רס, מאגמה ונצ'ר פרטנרס, ו-Western Digital.

 

 

בעקבות הגיוס, יצטרף שחר צפריר מ-TLV פרטנרס לדירקטוריון החברה. הסבב הנוכחי מביא את סך ההון שגייסה החברה ל-35 מיליון דולר. ScyllaDB מפתחת בסיסי נתונים לביג דאטה בזמן אמת. "המוצר שלנו יכול לרוץ בענן של כל אחת מהחברות" אמר ל"כלכליסט" דור לאור, מנכ"ל ומייסד משותף.

 

שחר צפריר מקרן TLV פרטנרס שחר צפריר מקרן TLV פרטנרס

 

 

"גם אמזון, מיקרוסופט וגוגל מציעות דאטה בייסים מהרבה סוגים, אבל הדאטה בייס שלנו נכתב עם אוריינטציה גבוהה מאוד לביצועים. אם משווים את הביצועים שלנו, אנחנו עולים חמישית מהמחיר ונותנים פי שלוש ביצועים. יתרון נוסף שיש לנו הוא שחברות הענן רוצות לנעול את הלקוחות אצלן, לכן קשה מאוד לעבור מאחת לשנייה, אנחנו עובדים בקוד פתוח ומאפשרים ללקוחות את החופש לא להיות תלוי בספקיות הענן השונות". לאור הוסיף שהגיוס יאפשר לחברה להתחיל למכור את מסדי הנתונים שלה כשירות (SAAS), בעוד עד כה נמכרו כמוצר - ובכך לחסוך ללקוחות את הצד הניהולי.

 

לפי נתוני החברה, מסד הנתונים Scylla, מציע תאימות מלאה עם בסיס הנתונים קסנדרה, שמוכר כיום בזכות ביצועיו אצל ענקיות דוגמת אמזון ואחרות. עיצובו הייחודי "הקרוב לחומרה" מספק רמת ביצועים גבוהה של 1,000,000 IOPS לשרת, הרחבה למאות שרתים, ו-99% tail latency של 1 אלפיות שנייה.

 

 

 

"ScyllaDB בנתה במהירות קהילת משתמשים משגשגת המזהה את יתרונות הארכיטקטורה של מסד הנתונים Scylla", אמר שחר צפריר מ-TLV Partners. "מעבר ליתרונותיו המובהקים בתחום הביצועים, Scylla ייחודי ביכולתו לנצל את מלוא משאבי החומרה הזמינים, דבר המוביל להפחתה דרמטית בעלות הבעלות הכוללת. זוהי אחת הסיבות לכך שארגונים כה רבים עוברים ל-Scylla מקסנדרה, MySQL ,Hbase ,MongoDB ,Redis ואחרים".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x