שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

ענקית הפיננסים Arvato משקיעה 8 מיליון דולר ב-SecuredTouch

החברה פיתחה טכנולוגיה לאיתור הונאות ואימות זהות על בסיס פרמטרים פיזיים של משתמשי מובייל - מעובי האצבע ועד עוצמת הלחיצה. המשקיעה היא חברה בת של תאגיד המדיה הגרמני ברטלסמן

מאיר אורבך 16:0123.04.18

חברת הסייבר הישראלית SecuredTouch גייסה 8 מיליון דולר בסבב ראשון בהובלת ענקית הפיננסים הגרמנית Arvato, חברה בת של תאגיד המדיה הגרמני ברטלסמן.

 

 

בסבב הגיוס השתתפו גם RDC שבבעלות אלרון ורפאל - משקיעה מרכזית בחברה - ומשקיעים נוספים. בנוסף להשקעה, תשמש טכנולוגיית האבטחה של SecuredTouch בפלטפורמת זיהוי ההונאות של Arvato.

 

SecuredTouch מתמחה בזיהוי משתמשים על פי האינטראקציה הפיזית שהם מבצעים בשימוש בטלפון הנייד שלהם. החברה פעילה כיום בארבע יבשות; בעקבות הגיוס עתידה החברה לגייס עובדים למטה הפיתוח בישראל ולפתוח משרד בארה"ב כדי להמשיך ולהתבסס במדינה.

 

מייסדי החברה, יאיר פינצי ורן שולקינד מייסדי החברה, יאיר פינצי ורן שולקינד צילום: אולג אלון מורביץ

 

 

"ההשקעה תאפשר לנו להרחיב את הפעילות העסקית שלנו בעולם, להגדיל את צוותי הפיתוח והמחקר ולהעמיק את יכולות הפלטפורמה הטכנולוגית של SecuredTouch" אמר יאיר פינצי, מייסד ומנכ"ל החברה.

 

הטכנולוגיה של SecuredTouch מנטרת ומזהה יותר מ-100 פרמטרים פיזיים והתנהגותיים של הלקוח כגון עובי האצבע, עוצמת לחיצה, זווית האחיזה של המכשיר ועוד, ועל ידי כך יוצרת פרופיל ביומטרי-התנהגותי ייחודי למשתמש. הפתרון מאפשר לחסוך שלב הזנה של סיסמה וזיהוי אקטיבי של הלקוח, לחסום פעילות של מתחזים בפעולות בעלות סיכון גבוה, ומהווה כלי נוסף למניעת הונאות. יכולת האבטחה של המוצר הינה מתמשכת ומלווה את המשתמש בכל פעילות שלו באפליקציה, מהכניסה ועד היציאה.

 

עבור תאגיד Arvato זוהי השקעה ראשונה בישראל. החברה מספקת שירותים בתחום הפיננסי, לוגיסטי וניהול סיכונים ונחשבת למובילה בתחומה באירופה עם 70,000 עובדים ברחבי העולם והכנסות של יותר מ-3.8 מיליארד יורו בשנה.

 

 

 

"לאחר תהליך בחינה ארוך, החלטנו להשקיע ולשתף פעולה עם SecuredTouch", הוסיף רוברט הולם, סגן נשיא בכיר ב-Arvato. "החברה הראתה יכולת טכנולוגית מרשימה לזיהוי מתקפות הונאה בזמן אמתֿ, מבלי להפריע למשתמשי הקצה. שיתוף הפעולה יאפשר לנו להציע ללקוחות מערכת אחת עם יכולות אבטחה משופרות".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x