שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות טכנולוגיה

מארק צוקרברג התבקש רשמית להעיד בפני הקונגרס האמריקאי

מייסד פייסבוק כבר אמר שאם יתבקש הוא יהיה מוכן להעיד בפני הקונגרס בפרשת דליפת המידע האישי של 50 מיליון משתמשים לקיימברידג' אנליטיקה

עומר כביר 10:4923.03.18
מייסד ומנכ"ל פייסבוק, מארק צוקרברג, מתבקש רשמית להעיד בפני הקונגרס האמריקאי בפרשת דליפת המידע האישי של 50 מיליון משתמשים לקיימברידג' אנליטיקה.

 

בראיונות שונים שהעניק צוקרברג השבוע הוא אמר שהוא מוכן להעיד בפני הקונגרס בפרשה. "אני אשמח לעשות את זה אם זה הדבר הנכון לעשות. אנחנו מנסים לשלוח את האדם בפייסבוק בעל הידע הרב ביותר. אם זה אני, אני אשמח ללכת", הוא אמר.

מארק צוקרברג מארק צוקרברג צילום: בלומברג

 

 

עתה, יו"ר ועדת האנרגיה והמסחר של בית הנבחרים, הרפובליקני גרג וולדן, והדמוקרטי הבכיר בוועדה, פרנק פאלון, מבקשים רשמית מצוקרברג למסור את עדותו בוועדה. "החשיפות האחרונות בנוגע לשימוש ואבטחת מידע משתשמים בפייסבוק מעלות חששות רציניים רבים באשר להגנה על הצרכנים", אמרו השניים בהודעה משותפת.

 

"אחרי שצוות הוועדה קיבל תדרוך מגורמים רשמיים בפייסבוק, חשנו ששאלות רבות נותרו ללא מענה. מר צוקרברג ציין שיסכים להעיד אם הוא האדם הנכון. אנחנו סבורים שכמנכ"ל פייסבוק, הוא העד הנכון שיכול לספק תשובות. אנחנו מצפים לעבודה משותפת עם פייסבוק ומר צוקרברג כדי לקבוע תאריך לשימוע בפני הוועדה בעתיד הקרוב.

 

בימים הקרובים צפויה הוועדה לשלוח לצוקרברג מכתב רשמי בנושא. פייסבוק לא הגיבה לבקשת הוועדה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x