$
מכשירים ומדריכים

שניים סינים: האם כך ייראה המכשיר הבא של OnePlus?

חברת Oppo הסינית חשפה את הדגם החדש שלה, שיהיה שכפול של וואן פלוס 6 שגם אותו היא מעצבת, אך יצויד במעבד מתקדם יותר. שני המכשירים יצוידו במגרעת בראש המסך בהשראת אייפון X

רפאל קאהאן 17:1820.03.18

אתמול (ב') נחשף רשמית מכשיר ה-R15 של Oppo - שלפי הערכות, יהיה כפילו של הוואן פלוס 6. היצרנית הסינית, שמכשיריה זכו לפופולריות גדולה בישראל ובעולם, נשענת על עיצובי Oppo; הוואן פלוס 5, למשל, היה זהה חיצונית ל-R11 וה-5T, מכשיר הדגל הנוכחי של החברה, נראה בדיוק כמו ה-R11S.

 

 

זו לא הפתעה, שכן גם Oppo וגם וואן פלוס נמצאות בבעלות קבוצת BKK הסינית, שלעיתים קרובות נשענת על אותם עיצובי בסיס כדי לחסוך בעלויות פיתוח וייצור. מבחוץ, יהיה לוואן פלוס 6 גוף דקיק ואייפוני למראה - שכולל גם את המגרעת בראש המסך, בו מצלמת הסלפי. לשני המכשירים יהיה מסך בגודל 6.28 אינץ', ברזולוציית +FHD וסוללת 3,450 מיליאמפר-שעה.

 

ה-R15 של Oppo. הוואן פלוס 6 צפוי להיראות אותו הדבר ה-R15 של Oppo. הוואן פלוס 6 צפוי להיראות אותו הדבר

 

 

מבפנים התמונה שונה: בעוד ה-R15 יקבל את מעבד ה-P60 של MTK, יצויד הוואן פלוס בסנאפדרגון 845 החזק של קוואלקום. בנוסף, יתכן שהוואן פלוס 6 יקבל חיישני מצלמה שונים משל אחיו. עוד הבדל משמעותי צפוי להתבטא במחיר: ה-R15 עולה כיום כ-475 דולר בסין לגרסתו הבסיסית, כשגרסה בעלת גוף קרמי ומעבד סנאפדרגון 660 עולה 45 דולר יותר. לעומת זאת, הוואן פלוס 6 צפוי לעלות יותר מ-550 דולר; ה-5T הושק במחיר זה ולדגם 6 יהיה מסך גדול יותר, שישפיע על עלות הייצור.

 

 

  

עדיין לא ברור מתי יושק הוואן פלוס הבא. החברה השיקה את ה-5T מהר מאוד ביחס לדגם ה-5, בגלל הצורך שלה ליישר קו עם המתחרות שהציגו מכשירים בעל מסכים ללא שוליים. עם זאת, מאכזב לחשוב שמכל התכונות המעניינות שיכלה החברה הסינית לאמץ מהאייפון X - דווקא המגרעת היא זו שתמצא את דרכה למכשיר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x