שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

בלעדי לכלכליסט

אנסיילו תגייס 40 מיליון דולר ברבעון הבא

חברת הסייבר הישראלית, שפיתחה טכנולוגיה ליירוט והגבלת תוקפים לאחר שחדרו למערכות ארגוניות, צמחה בשנה האחרונה ב-300% והנהלתה מתכננת לשלש את ההכנסות

רפאל קאהאן 16:4313.03.18
סטארט-אפ הסייבר הישראלי אנסיילו צפוי לגייס כ-40 מיליון דולר בסבב הגיוס הקרוב שצפוי להיערך ברבעון הבא, כך נודע ל"כלכליסט" ע"ב מקורות בתעשייה. החברה מתמחה באבטחת נקודות קצה בעזרת טכנולוגיה קניינית שפיתחה; מתחרתה העיקרית בתחום היא סייבריזן, שגייסה לאחרונה כ-100 מיליון דולר מסופטבנק.

 

 

הטכנולוגיה של אנסיילו מתבססת על יכולת זיהוי תוקף שכבר הצליח לעבור את המחסום הראשוני של אמצעי אבטחת המידע המסורתיים כגון הפיירוול או האנטי-וירוס. המוצר שלה מאפשר לנתח את מצב הרשת בזמן אמת ולעצור את הפורץ רגע אחרי שהוא פרץ, תוך הצגת מידע על המתקפה. "בנקודה הזו אנו יודעים לעצור את הפעולה הזדונית. ועוצרים גניבת מידע", הסביר ל"כלכליסט" רועי קתמור, מנכ"ל החברה. "אנו יודעים לאתר את הפעילות האסורה בשלב ההתחברות".

 

רועי קתמור רועי קתמור

 

 

לדברי קתמור, אנסיילו צמחה בשנה האחרונה ב-300% ופעילותה מכניסה עשרות מיליוני שקלים.  "אנו סוגרים עסקאות גדולות מאוד כעת. החברה בריאה פיננסית", התגאה. "השנה התחלנו עם 80 עובדים ואנחנו נסיים אותה עם 127 איש". בנוסף, סיפר שבכוונת אנסיילו להמשיך את הצמיחה ולשלש את ההכנסות בשנה הקרובה.

 

בין לקוחות החברה נמנות ענקית המשקאות הקלים רד בול, חברת Matrix42 וחברות פיננסים שונות. לאנסיילו גם פעילות בתחום אבטחת הכספומטים, והתוכנה שלה מותקנת בכ-5,000 כספומטים של אחד היצרנים הגדולים בתחום בארצות הברית. בנוסף, הותקנו מערכותיה בחברות בתחומי ייצור שונים, שם הן משמשות להגנה מפני מתקפות כופר שעלולות לגרום להקפאת ייצור ולגרור נזקים גדולים. אחד מיתרונות המוצר הוא העלות שלו: אבטחת יחידת קצה עולה פחות מ-30 דולר.

 

 

 

את החברה ייסדו קתמור, לשעבר מנהל פיתוח בתחום האבטחה באקמאי ובאימפרבה; אודי יבו, לשעבר סמנכ"ל הטכנולוגיות במחלקת הסייבר של רפאל; תומר ביטון, חוקר אבטחת מידע שעבד באימפרבה, רדוור, RSA וברפאל ועידו קלזון, ארכיטקט תוכנה לשעבר מאימפרבה. החברה הוקמה ב-2014.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x