חדשות טכנולוגיה

דרופבוקס ממשיכה להציג איתנות לקראת ההנפקה: תשתף פעולה עם סיילספורס

במסגרת שיתוף הפעולה, יוכלו המשתמשים בסיילספורס לגשת ולנהל קבצים ותיקיות המאוחסנים בדרופבוקס מבלי לצאת מהממשק

יואב סטולר 16:5509.03.18

דרופבוקס תשתף פעולה עם סיילספורס (Salesforce). באמצעות חבירתן של חברות שירותי הענן, יוכלו המשתמשים בסיילספורס לגשת ולנהל קבצים ותיקיות המאוחסנים בדרופבוקס מבלי לצאת מהממשק ולהעתיק את אלו ידנית. ההטמעה בחברת התוכנה האמריקנית המתמחה בהיבטים העסקיים של שירותי הענן, מגיעה בתקופה עמוסה בחידושים עבור דרופבוקס, שהגישה בסוף החודש הקודם לבורסת נאסד"ק את מסמכי ההנפקה שלה.

 

האינטגרציה עליה סיכמו החברות תאפשר הטמעה של הקבצים והפעולות המאפיינות את השירות של דרופבוקס בממשק של שותפתה. בכך, יזכו משתמשיה בערך מוסף חדש לאחסון ותיוק מסמכי חברתם בשירות שמציעה דרופבוקס - אלמנט חיוני ביותר בתחום שמושך אליו כספים רבים ואיתם גם התעניינות רבה מצד חברות גדולות וותיקות כמו גם קטנות וחדשניות.

 

שימושים כאלה הם כלי חשוב להשארתה של דרופבוקס חברה רלבנטית ומובילה בתחום הענן, בדגש על התחום העסקי שם מתרכזות מרבית ההכנסות. לפי הדיווחים, ההכנסות של דרופבוקס גדלו מכ-603 מיליון דולר לפני שלוש שנים לכ-1.1 מיליארד דולר ב-2017.

 

דרופבוקס דרופבוקס

שיתוף פעולה משמעותי אחר עליו הכריזה דרופבוקס לאחרונה הוא עם גוגל. במסגרת זו יוכלו לקוחותיה ליהנות מסביבת העבודה שמציעה גוגל בעזרת הדוקס, השיטס והסליידס ולשמור את המסמכים שיצרו בהן ישירות בדרופבוקס. קיצור דרך משמעותי שחוסך מהמשתמשים להעתיק או להוריד את מסמכים אלו למחשב בדמות קבצי וורד, אקסל או פאוורפוינט PDF ולהעלותם מחדש לענן המקביל.

 

באמצעות שיתופי פעולה אלו תוכל דרופבוקס להוכיח את יכולתה להבטיח ייחודיות ויעלות גבוהה עבור משתמשיה ובכך את איתנותה עבור המשקיעים. נראה כי במיוחד בשבועות אלו שלאחר הגשת מסמכי ההנפקה, מראה דרופבוקס נכונות להציג כי לא מדובר בבלון נפוח או חברת גימיק.

 

החברה שהוקמה ב-2007 הוערכה לפני 4 שנים בכ-10 מיליארד דולר. דרופבוקס גייסה עד כה כ-600 מיליון דולר ממשקיעים וקרנות הון שונים, ולפי הדיווחים בכוונתה לגייס כ-500 מיליון דולר נוספים בהנפקה המתוכננת. עם זאת, דרופבוקס שתיסחר תחת הטיקר DBX, עשויה לשנות את סכום הגיוס לקראת מועד הפיכתה לציבורית בהובלתם של הבנקים גולדמן זאקס וג'יי.פי מורגן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x