• תפריט
חדשות טכנולוגיה

דיווח: סנאפ נערכת לסבב הפיטורים הגדול ביותר שלה

מפעילת סנאפצ'ט תפטר 100 עובדים, בסבב הקיצוצים השלישי מאז הונפקה בשנה שעברה. זאת, לאחר שנודע שכלל עובדי החברה לא קיבלו בונוס שנתי משום שלא עמדו ביעדים - בעוד המנכ"ל אוון שפיגל זכה במענק מניות בסך מאות מיליוני דולרים

עומר כביר 10:1708.03.18
סנאפ נערכת לסבב הקיצוצים הגדול בתולדותיה, במסגרתו יפוטרו 100 עובדים ממחלקת ההנדסה שלה; כך לפי דיווח של אתר Cheddar.

 

 

לדברי מקורות, החברה צפויה להודיעה על הפיטורים בתוך כשבוע. מדובר בסבב הקיצוצים השלישי מאז ההנפקה של החברה בשנה שעברה. בסתיו פיטרה סנאפ כתריסר עובדים מצוות השיווק של חטיבת התוכנה, וזמן קצר לאחר מכון עוד 18 עובדים מחטיבת הגיוס שלה (אגב כך, הואט קצב גיוס העובדים החדשים בכ-60%). בינואר ערכה החברה סבב קיצוצים שני, במסגרתו פוטרו 24 עובדים מצוות התוכן.

 

אוון שפיגל, מנכ"ל ומייסד החברה אוון שפיגל, מנכ"ל ומייסד החברה

 

 

הסבב הנוכחי הוא הגדול בהיסטוריה של סנאפ, ויקטין את מצבת כוח האדם של חטיבת ההנדסה שלה בכ-10%. הקיצוצים מתבצעים אחרי שבשבוע שעבר פורסם שעובדי החברה לא קיבלו בונוסים ל-2017, מכיוון שהחברה לא עמדה ביעדים הרוחביים שלה. חרף זאת, המנכ"ל והמייסד אוון שפיגל קיבל מענק מניות בשווי 637 מיליון דולר על השלמת הנפקת החברה.

 

 

 

הקיצוצים מתבצעים על רקע כוונת סנאפ להשיק מחדש את משקפי השמש המצלמים והכושלים שלה, Spectacles. לפי דיווחים, החברה מתכוונת השנה להשיג שדרוג קל לדגם הקיים, ובשנה הבאה להוסיף לו שדרוג משמעותי שיכלול שתי מצלמות קדמיות ו-GPS.

 

סנאפ סירבה להגיב לדיווח.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x