$
תקשורת

ספוטיפיי וגולן טלקום במגעים מתקדמים להסכם שיתוף פעולה

שירות הסטרימינג הגדול בעולם צפוי לחדור לשוק הישראלי באמצעות גולן טלקום. רק לאחרונה הודיעה פרטנר על שיתוף פעולה עם אפל מיוזיק

אביב גוטר 18:2307.03.18

ספוטיפיי במגעים מתקדמים להשקת שירות המוזיקה שלה יחד עם גולן טלקום – כך נודע לכלכליסט. שירות הסטריימינג הגדול בעולם צפוי להודיע ביום שני הקרוב על כניסה רשמית לישראל, זאת לאחר שנים שכניסת השירות התעכבה בעקבות חוסר הסכמה עם ארגוני היוצרים על גובה התמלוגים שישלם השירות.

 

 

 

אסטרטגיה מקובלת בעולם לחדירה לשווקים חדשים נעשית באמצעות חברות מקומיות, ועל פי ההערכות גולן טלקום יחד עם כ-900 אלף מנוייה יחברו לספוטיפיי כבר בתקופה הקרובה. רק לאחרונה הודיעה פרטנר על שיתוף פעולה עם אפל מיוזיק, לפיו היא מעניקה למנוייה את שירות המוזיקה לתקופה של חצי שנה בחינם.

 

זאב קלימי, מנכ"ל אלקטרה צריכה שרכשה את גולן זאב קלימי, מנכ"ל אלקטרה צריכה שרכשה את גולן

 

אולם בשוק המקומי פועלים גם שחקנים בינלאומיים נוספים כמו אפל מיוזיק, דיזר ו-Tidal, לצד שירותי מוזיקה מקומיים המוצעים בתשלום על ידי חברות סלולר כמו ווליום של סלקום ומיוזיקס של פלאפון.

 

על פי הערכות, ספוטיפיי לא צפויה לשווק את השירות עם מבצעים על מנת לגייס מנויים במהירות, וצפויה לתמחר את השירות בדומה לאפל מיוזיק שמתומחר ב-20 שקל לחודש. גולן צפויה לתמחר את שירות המוזיקה אף היא בחינם לתקופת ניסיון, וזאת על מנת להגדיל את מצבת המנויים שלה בזכות שירות המוזיקה.

 

ספוטיפיי ישראל וגולן טלקום סירבו להגיב.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x