$
הייטק והון סיכון

סיסקו השיקה רשת מרכזים טכנולוגיים בישראל

המרכזים ייפרסו ברמת הגולן, בנגב, בירושלים ובמקומות נוספים וצפויים למנות 100 מרכזים. נשיא סיסקו, צ'אק רובינס, חשף את התוכנית היום במעמד נשיא המדינה ריבלין ושורת יזמים

מאיר אורבך 18:2206.03.18

צ'אק רובינס, מנכ"ל ויו"ר סיסקו העולמית, הכריז על השקת רשת האבים (מרכזים טכנולוגיים) ארצית של סיסקו ושותפיה. הרשת תכלול 100 האבים, בהם כ-26 בירושלים, שניים ברמת הגולן, עשרה בנגב ועוד. דבריו נאמרו במעמד נשיא המדינה ראובן ריבלין, באירוע שנערך היום (ג') בירושלים.

 

 

"אנו פועלים לסייע לפריפריה החברתית והגיאוגרפית של ישראל להשתלב לתוך הכלכלה הדיגיטלית ולתמוך בישראל במסע הדיגיטלי המשותף שלנו", אמר.

 

צ'אק רובינס, מנכ"ל סיסקו צ'אק רובינס, מנכ"ל סיסקו צילום: בלומברג

 

 

לפני כשנה וחצי חתמה סיסקו על מזכר הבנות עם ממשלת ישראל לסיוע ותמיכה בחזון "ישראל דיגיטלית". רשת ההאבים נועדה ליצור אקוסיסטם של עסקים קטנים, סטארט-אפים, פרילאנסרים ועובדים מהפריפריה אשר יוכלו ללמוד, לעבוד לשתף פעולה ולספק שירותים שונים לעסקים ברחבי הארץ.

 

ההכרזה עצמה התקיימה באחד ההאבים החדשים במרכז הצעירים של עיריית ירושלים ובמהלכה נפגשו ריבלין ורובינס עם יזמים ועובדים שפועלים בשנה האחרונה מתוך מרכזי סיסקו הקיימים, בשיתוף עמותת ארץ עיר ו-JNF ארה"ב.

 

 

באירוע נשאו דברים נשיא מכללת ספיר עומרי ידלין, דימה גוסטניאר מההאב של סיסקו בדימונה ונציגי סטארט-אפים שחברו אף הם ליוזמה של הענקית האמריקאית.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x