שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אפליקציות

לא צריך להקליד: פייסבוק מפתחת פוסטים קוליים

הרשת החברתית בוחנת יכולת הקלטת הודעות קוליות ופרסומן כפוסטים בפיד - תכונה שנבחנת בימים אלה בקרב מספר משתמשים מצומצם. בנוסף, מפתחת החברה גם מצב צילום חדש עבור אינסטגרם

יואב סטולר 18:1106.03.18
פייסבוק בוחנת שירות חדש שיאפשר לפרסם הקלטות קוליות במסגרת פוסטים. לפי דיווח של TechCrunch, התכונה החדשה נבחנת כעת בקרב קהל מצומצם של משתמשים ברשת החברתית, כדי לבדוק את הרחבתה והטמעתה הכוללת.

 

 

הפוסט הקולי הוא ניסיון נוסף של פייסבוק למשוך אליה חזרה את הגולשים לצרוך תכנים אישיים של חבריהם ברשת, תוך שהיא מנסה לגרום להם לשתף יותר מידע ותוכן. הירידה הקשה שחוותה פייסבוק בשיעור שיתוף המידע היא איום מרכזי על הכנסותיה, שכן מידע זה הוא שמאפשר לה למקד חבילות פרסום.

 

 

פייסבוק רוצה לשמוע אתכם פייסבוק רוצה לשמוע אתכם צילום: the free thought project

 

 

הרעיון פשוט סך הכל ודומה מאוד לשליחת הודעות קוליות בקבוצת ווטסאפ; פייסבוק תאפשר להקליט הודעה קצרה ולפרסם אותה בתור פוסט. יתכן שהכלי החדש יתקבל באהדה בידי חובבי תכני אודיו כפודקאסטים, קובצי ספרים ועוד.

 

 

 

השבוע נחשף פיתוח חדש נוסף של פייסבוק, הפעם עבור אינסטגרם: מפתחים איתרו תבנית צילום חדשה - מצב פורטרט - שנועדה לאפשר שליטה טובה יותר בתכונות צילומי סלפי - משינוי המיקוד בתמונה, דרך שינוי מקורות התאורה ועד עריכת הצבעים.  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x