$
הייטק והון סיכון

הווארד אדלסטיין מונה למנכ"ל BioCatch

החברה מפתחת טכנולוגיה לאימות זהות שנשענת על התנהגותו של המשתמש ברשת, במקום סיסמאות וקודי אימות חד פעמיים. אדלסטיין, בעברו מנכ"ל תומסון פייננשיאל ESG, אומגאו ורדיאנז, ימשיך לכהן גם כיו"ר ביוקאץ'

מאיר אורבך 17:0601.03.18
חברת הביומטריקה הישראלית ביוקאץ' (BioCatch) מינתה את הווארד אדלסטין למנכ"ל. הוא ימשיך לכהן גם כיו"ר BioCatch, תפקיד בו נמצא מאז 2016. ביוקאץ' גייסה עד כה 17 מיליון דולר ומעסיקה 55 עובדים.

 

 

החברה מפתחת פלטפורמת אימות זהות שנשענת על שיטה יצירתית: במקום להתמקד בסיסמאות, או טוקנים חד פעמיים, עוקבת המערכת אחר התנהגותו המקוונת של המשתמש כדי לזהותו. ביוקאץ' עושה שימוש באימות רציף שכולל איסוף וניתוח של יותר מ-2,000 תכונות מרגע הכניסה למערכת הארגונית במטרה למנוע תרמיות בזמן אמת.ברגע שזוהתה התנהגות חריגה, תועלה התראה ופעילות המשתמש תנוטר ותתועד לצורך תחקיר. לביוקאץ' יכולת לנטר 5 מיליארד טרנסאקציות בחודש, מה שיכול לצמצם הונאות ואיומי סייבר.

 

הווארד אדלסטיין הווארד אדלסטיין צילום: יח"צ

 

 

אדלסטין נמנה עם התומכים הראשונים בעיבוד אלקטרוני ישיר של ניירות ערך בעת שכיהן כמנכ"ל תומסון פייננשיאל ESG בסוף שנות ה-90. הוא היה מראשוני השיטה האלקטרונית לאישור מסחר בארה"ב במהלך כהונתו בתומסון ולאחר מכן באומגאו (Omgeo), אשר לימים הפכה לסטנדרט בתעשייה לעיבוד לאחר המסחר. ב-2003, כאשר כיהן כמנכ"ל Radianz, כיום חטיבת שירותי הרשת הפיננסיים של בריטיש טלקום, מילא תפקיד אדלסטיין מרכזי באימוץ שירותי ענן בתעשיית הפיננסים.

  

 

 

"ל-BioCatch יש את כל המרכיבים הדרושים ליצירת מהפך בתעשיית הסייבר: צוות נהדר, טכנולוגיה פורצת דרך ומעמד מוביל בקטגוריית שוק הצומחת במהירות" אמר אדלסטין. "כפורצי הדרך בטכנולוגיות ביומטריות התנהגותיות ועם יותר מ-50 פטנטים רשומים או בשלבי רישום, BioCatch נמצאת בעמדה מושלמת לשמש כמרכיב ההתנהגותי בכל פלטפורמה דיגיטלית לאימות זהות".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x