$
הייטק והון סיכון

חברת חללי העבודה Mixer גייסה 40 מיליון דולר

את סבב הגיוס הובילה Puma Brandenburg של הווארד שור; החברה מפעילה מתחמי עבודה משותפים, וצפויה להתרחב בעקבות הגיוס להקים מטה אירופי ולהגיע גם לארצות הברית

הגר רבט ואסף שלו 15:5226.02.18
מתחם חללי העבודה מיקסר (Mixer) מגני התערוכה גייס 40 מיליון דולר להתרחבות גלובלית. את הסבב, שנערך כבר בסוף השנה שעברה, הובילה חברת ההשקעות Puma Brandenburg של הווארד שור, שיצטרף לדירקטוריון כיו"ר החברה.

 

 

חלל העבודה הראשון של מיקסר נפתח בנובמבר 2016 במרכז הכנסים בתל אביב, חלל עבודה נוסף בעיר צפוי להיפתח במהלך 2018, ולכלול גם חדר כושר, מסעדה, אודיטוריום וחללים חיצוניים. בעקבות הגיוס תקים מיקסר מטה אירופי, כאשר הסניף הראשון ביבשת מתוכנן להיפתח בברלין והחברה בודקת כעת אתרים ייעודיים גם ברחבי ארה"ב.

 

מייסדי החברה עומר גרנית, אייל נווה ודרור קציר מייסדי החברה עומר גרנית, אייל נווה ודרור קציר צילום: יח"צ Mixer

 

 

מיקסר הוקמה ב-2016 בידי אייל נווה ועומר גרניט שמשמשים כמנכ"לים משותפים כיום, ועל ידי דרור קציר וזיו ספיר. החברה גייסה בעבר כ-3 מיליון דולר ממשקיע מקומי, בעזרתם פתחה את חלל העבודה הראשון. עומר גרנית, מנכ"ל ומייסד משותף של מיקסר אמר ל"כלכליסט" כי המשקיע הנוכחי קנה את חלקו של המשקיע הראשון בחברה.

 

מהחברה נמסר כי בין הלקוחות הנוכחיים שלה נמנות חברת אנווידיה, חממת הפינטק של AXA וקרן ההון i3 Equity Partners.

 

 

 

"ההשקעה הנוכחית תאפשר לנו להרחיב את הקונספט הייחודי שלנו של חללי עבודה וסגנון חיים לשווקים מרגשים חדשים, ולהרוויח מההזדמנויות שאופי העבודה המשתנה מסביב לעולם מייצר", אמר גרנית. "אנו מברכים את הווארד על כניסתו לחברה ומצפים להפיק תועלת מהתרומה שלו כשנגדיל את העסק".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x