$
מכשירים ומדריכים

תערוכת ברצלונה 2018

חברת LG חשפה דגם חדש ל-V30, בעל מצלמה שמלמדת צילום

במקום סמארטפון דגל חדש, הביאה היצרנית לתערוכת ברצלונה גרסה משופרת לפאבלט המוצלח שלה. יהיו לו זיכרון פעולה ומרחב אחסון מוגדלים, לצד מצלמה מבוססת AI שיודעת להמליץ לכם איך לצלם כל תמונה ואף לזהות מוצרים ולקבל לינקים לרכישתם באמזון

יואב סטולר 11:3525.02.18

חברת LG הגיעה לתערוכת ברצלונה ללא מכשיר דגל חדש - אך עם גרסת שרירים לפאבלט הפרימיום V30, שנקראת V30S ThinQ. מדובר במכשיר עילית שזכה לשדרוגי ביצועים ולמצלמה משופרת, לצד יכולות חדשות בתחום הבינה המלאכותית.

 

 

לדגם ThinQ יש זיכרון פעולה של 6 גיגה-בייט (לעומת 4 בדגם הקודם), מה שאמור להאיץ את פעולתו - ומרחב אחסון מוגדל של 256 גיגה-בייט. לטלפון החדש יש שורת יכולות בתחום ה-AI, בראשן חיבור של אלגוריתם לומד למצלמה.

 

LG V30S ThinQ LG V30S ThinQ צילום: LG

 

 

ביכולתו להציג למשתמש טיפים, כוונונים ומידע כדי לצלם תמונות טובות יותר. התוכנה קוראת את הפריים המצולם ומציעה לשנות את המיקוד והזווית ואף מבצעת חידוד חכם של התמונה, הודות לכלי שמסוגל לזהות את הצבעים ולהדגישם לפי הצורך. המצלמה קיבלה גם מצב חדש לצילום בלילה, שמסוגל להגדיר כל ארבעה פיקסלים כפיקסל בודד כך שיהיה בכוחו לקבל יותר אור ולהציג תמונה בהירה יותר. התכונה הזו באה על חשבון איכות התמונה עצמה, אך תחסוך במידת מה את הצורך בשימוש בפלאש.   

 

בנוסף, הטמיעה LG לראשונה את טכנולוגיית ה-QLens, באמצעותה אפשר לקבל לינק לרכישת עצמים באמזון רק על בסיס סריקה שלהם במצלמה. עם זאת, נסיינים שבדקו את התכונה דיווחו שאינה פועלת כהלכה. למשל, כשצולם ה-V30 בעצמו, הועברו הגולשים לעמוד בו ניתן לרכוש לא אחר מאשר את האייפון X של אפל.  

 

 

 

הגרסה החדשה של ה-V30 תשווק בשני צבעים - בגווני כחול ופלטינה שעדיין מותירים מקום נרחב, ואולי נרחב מדי לדמיון לגרסה המקורית. אם רכשתם את ה-V30 הסטנדרטי, אין לכם סיבה להתבאס: החידושים בתחום התכונה צפויים להגיע גם לדגם הרגיל בהמשך השנה, אלמנט שמעניק לכל עניין ה-V30S ThinQ ניחוח עמוק של אילוצים וחששות מצד LG, שנראית כאן כמי שלא רצתה לבוא לאירוע בידיים ריקות.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x