שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

אפווסט לאבס גייסה קרן שלישית של 18 מיליון דולר

הקרן מתמקדת בסטארט-אפים בשלבי הסיד והפרה-סיד, ועד כה הצליחו חברות הפורטפוליו שלה לגייס יותר מחצי מיליארד דולר. בין היתר, השקיעה UpWest Labs בסנטינל וואן ובאירובוטיקס

הגר רבט 17:0214.02.18
קרן UpWest Labs מעמק הסיליקון, שמשקיעה בחברות ישראליות בשלב הסיד והפרה-סיד, הודיעה היום (ד') על גיוס קרן שלישית בסך 18 מיליון דולר.

 

 

UpWest הוקמה ב-2012, ע"י גיל בן-ארצי, בכיר ביאהו לשעבר ושולי גלילי, מנהלת לשכת המסחר ישראל-קליפורניה לשעבר. בין חברות הפורטפוליו שלה נמנות חברת הסייבר סנטינל וואן ויצרנית הרחפנים האוטונומיים איירובוטיקס.

 

שולי גלילי וגיל בן-ארצי שולי גלילי וגיל בן-ארצי

 

 

הקרן מתמקדת כאמור בחברות ישראליות צעירות במטרה להציע להם גישה מוקדמת לשוק האמריקאי. לפי נתוני הקרן, במשך שש שנות פעילותה גייסו חברות הפורטפוליו שלה יותר מחצי מיליארד דולר בארה"ב ובישראל. מחקרים עדכניים מעידים על ירידה בהשקעות בחברות בשלבים מוקדמים בישראל. למשל, סקר של IVC ומיתר מינואר האחרון מראה ירידה של 14% במספר ההשקעות בשלבים המוקדמים (סיד וסבב A) בהשוואה ל-2016, ועלייה של 22% במספר ההשקעות בסבבי B. הקרן החדשה של UpWest קיבלה מימון מגופים מוסדיים, כמו גם תאגידים, יזמי טכנולוגיה ו- family offices.

 

 

 

"עם הקרן החדשה, המטרה שלנו היא לא רק להביא סטארט-אפים חדשים לשוק ולממן אותם בשלב הקריטי של טרום המוצר, אלא גם להיות שם עבורם בשלב הבא של הצמיחה שלהם", אמר גיל בן ארי, שותף בקרן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x