• תפריט
שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

בלעדי לכלכליסט

רשת ההוסטלים שגייסה מאדם נוימן פותחת מרכז מו"פ בישראל

רשת סלינה, שמפעילה 20 בתי הארחה במרכז ובדרום אמריקה, מחפשת 500 מ"ר משרדים בתל אביב לכ־40 מתכנתים. החברה, ששווייה מוערך ב־200 מיליון דולר, הוקמה על ידי היזמים הישראליים דניאל רודוסבסקי ורפי מוסרי

מאיר אורבך 06:5614.02.18

רשת ההוסטלים והאירוח סלינה (Selina), מקימה מרכז פיתוח טכנולוגי בישראל, כך נודע ל"כלכליסט".

 

על פי גורמים בשוק הנדל"ן, החברה מחפשת שטח של כ־500 מ"ר במרכז תל אביב, עבור המרכז שייפתח בישראל בחודשים הקרובים, ואליו תגייס החברה כ־40 מתכנתים ומפתחים עד סוף השנה. המרכז אמור להתמקד, על פי הערכה, בטכנולוגיות אשר יסייעו להעצים את ההתפתחות המהירה של החברה.

 

ל"כלכליסט" נודע שבין השטחים שנבדקו לצרכי מרכז הפיתוח בשבועות האחרונים נמנה גם מגדל עזריאלי שרונה. בימים האחרונים הדגישו בחברה לגורמי התיווך שהמקום שייבחר יהיה מחויב להיות שונה בתכליתו ממרכזי פיתוח של חברות אחרות, בהתאם ל"רוח החופשית" של החברה.

 

 

הוסטל של סלינה. טיול וטכנולוגיה הוסטל של סלינה. טיול וטכנולוגיה צילום: Agustin Munoz

 

Selina היא רשת בתי אירוח שכבשה לא מכבר את מרכז ודרום אמריקה ומתפשטת בימים אלה לאזורים גיאוגרפיים נוספים בעולם. החברה שצמחה במהירות הפכה מרשת בתי אירוח וחללי עבודה לתנועה של ממש. חבריה מאמינים שאנשים צעירים צריכים לחיות תחת הקונספט של Digital Nomads - אנשים שחיים, עובדים ונהנים ללא משכן קבע וללא שלשלאות.

 

צרכי הפיתוח הטכנולוגי של סלינה תואמים צרכים של יוזמות עסקיות גלובליות נוספות. לפני שנים לא רבות להזמין מונית באפליקציה היה בלתי אפשרי וכיום זו כמעט הדרך היחידה להזמין מונית. כמו גם לגור בבית של מישהו אחר נשמע בלתי אפשרי וכיום AIRBNB שווה עשרות מיליארדי דולרים.

 

 

מייסדי סלינה רפי מוסרי מייסדי סלינה רפי מוסרי צילום: Agustin Munoz

 

 

אם רשת אכסניות רוצה להתפשט במהירות לכל העולם ולהציע פתרונות שמתאימים לכל עיר, היא חייבת שתהיה לה זרוע טכנולוגית חדשנית שמפתחת טכנולוגיות המותאמות לצרכיה. לכן wework מחזיקה מרכז פיתוח גדול בישראל וחלק מהותי מכל פעילותה הוא פיתוחים טכנולוגיים.

 

את בית האירוח הראשון שלה פתחה סלינה בפנמה בשנת 2014 ומאז הפכה לרשת אירוח פופולרית באמריקה הלטינית, במרכז ובדרום אמריקה. כבר השנה הרשת נכנסה לארה"ב ולאירופה וצפויה להיכנס בשנה הבאה לאסיה.

 

 

אדם נוימן אדם נוימן צילום: דן קינן

 

לחברה כיום 20 נכסים והיא צפויה לפתוח כ־40 נוספים עד סוף השנה. כיום מועסקים בחברה מעל אלף עובדים בעשר מדינות ברחבי העולם, והיא מפעילה משרדים בניו יורק, פנמה, לונדון ובקרוב גם תל אביב.

 

 

 

מאחורי סלינה עומדים היזמים הישראליים דניאל רודסבסקי ורפי מוסרי שהגו את הרעיון העסקי שהרשת מציעה למטייל החדש - רשת האירוח היחידה שמטרתה לשלב בין קהילה, עבודה, חיים, הנאה, נגישות וטכנולוגיה.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x