$
הייטק והון סיכון

חברת הפינטק Tipalti גייסה 30 מיליון דולר

טיפלתי פיתחה פלטפורמת תשלומים בענן שנותנת מענה לכל שלבי ניהול התשלום - מרישום ספקים חדשים ועד לעיבוד תשלומים ומניעת הונאות. החברה, שהוקמה בידי אורן זאב וחן עמית, מעבירה כספים בהיקף של 4 מיליארד דולר בשנה

הגר רבט 15:0013.02.18
חברת הפינטק טיפלתי (Tipalti) הודיעה היום (ג') על השלמת סבב גיוס שלישי בסך 30 מיליון דולר, בהובלת קרן ההשקעות Zeev Ventures אורן זאב, שהוא גם אחד מייסדי החברה. בכך מגיע סך ההון שהושקע בחברה לכ-60 מיליון דולר.

 

 

טיפלתי פיתחה פלטפורמת תשלומים בענן שנותנת מענה לכל שלבי ניהול התשלום, מרישום ספקים חדשים, לציות לתקנות רגולטוריות ועד לעיבוד תשלומים ומניעת הונאות. לפי נתוני החברה היא מטפלת היום בהעברות כספים שהיקפן השנתי מגיע ליותר מ-4 מיליארד דולר עבור כמעט 2 מיליון ספקים גלובליים, ביניהם חברות ענק כגון אמזון, Godaddy, טוויטר, Twitch ועוד.

 

חן עמית חן עמית

 

 

טיפלתי הוקמה ב-2010 על ידי זאב וחן עמית ומחזיקה היום משרדים בהרצליה ובקליפורניה. עמית אמר ל"כלכליסט": "כשארגונים מתחילים להבשיל, לעבור צמיחה מואצת ולהתרחב לשוק הבינלאומי, תהליכי הניהול הידני של התשלומים כבר לא מצליחים לעמוד בקצב. פשוט אין מצב שמנהלי הכספים של העתיד ימשיכו לבזבז את המשאבים והזמן של הצוותים שלהם על ניהול ידני של תשלומי הספקים, כשהם מעמידים את הארגון בסיכון לכל אורך הדרך. זוהי בדיוק הבעיה שטיפלתי נותנת לה היום פתרון".

 

 

 

"די ברור שהגיע הזמן שתחום ניהול תשלומי הספקים יעבור לעידן האוטומציה", הוסיף זאב. "ארגונים לא צריכים לנהל תפעול כספים בצורה ידנית, כאשר הם יכולים לייעל את תהליכי העבודה שלהם, תוך צמצום הסיכון והעלויות גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך, ולשחרר משאבים יקרים לטובת יוזמות עסקיות משמעותיות. טיפלתי רק התחילה לגרד את פני השטח של זירת התשלומים B2B הגלובלית, שהיקף פעילותה מוערך כיום במעל 20 טריליון דולר".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x