$
הייטק והון סיכון

ויזה מקימה מרכז לשיתופי פעולה עם חברות פינטק ישראליות

מרכז החדשנות Visa Innovation Studio יחבר בין מיזמים בתחומי הבנקאות הפתוחה, הקמעונאות, התחבורה ואימות הזהות ובין לקוחות ושותפי ויזה. בנוסף, יעניק ליזמים מקומיים גישה למשאבי ומערכות החברה

מאיר אורבך 12:0013.02.18
ויזה הכריזה היום (ג') על השקת Visa Innovation Studio בתל אביב. מדובר במרכז חדשנות שיאפשר לענקית התשלומים לחבור אל חברות פינטק ישראליות כדי לפתח את הפתרונות המתאימים ביותר עבור שירותיה.

 

 

המרכז יתמקד בשירותי בנקאות פתוחה, קמעונאות, תחבורה ואימות. הוא ישפר את האינטגרציה של ויזה עם מיזמי פינטק מקומיים, יעמיק את שיתוף הפעולה של החברה עם קרנות הון סיכון, מרכזי פינטק אחרים, שותפים ולקוחות ויעניק ליזמים גישה לפלטפורמת הפיתוח של ויזה ול-API רלוונטי. בנוסף, תארח ויזה מספר מצומצם של סטארט-אפים בשלבים התחלתיים, שייפעלו מתוך המרכז, כך שהחברה תוכל להעריך ולקדם את הפתרונות שלהם בצורה מיטבית.

 

כרטיסי ויזה כרטיסי ויזה צילום: בלומברג

 

 

במקביל, הציגה ויזה שיתופי פעולה עם חברות סטארט-אפ ישראליות: AU10TIX, שפועלת בתחום של אספקת שירותי אוטומציה של תהליכי אימות מסמכי זהות והרכישה; HopOn שהשתלבה ב-Visa Global Transit Solutions בלונדון. פיתחה פלטפורמת תשלום וכרטוס ניידת חדשנית לתחבורה ציבורית; ושת"פ של ויזה עם Idomoo וחברת ארקיע קווי תעופה ישראליים בע"מ בקמפיין שיווקי מקומי, שהציג בפני הנוסעים סרטוני קידום כרטיסי ויזה. בנוסף, חשפה שת"פ בין חברת Personetics ובין בנק טרנסילווניה, שנרקם במסגרת מפגש חדשנות שקיימה ויזה בישראל. Personetics מציעה פתרונות בנקאות קוגניטיביים מבוססי בינה מלאכותית.

 

ביל גאיידה, סגן נשיא בכיר לחדשנות ושיתופי פעולה אסטרטגיים בחברה, אמר: "תל אביב ייחודית בזכות החדשנות הטכנולוגית. בניתם כאן טכנולוגיות רבות בתחום הפינטק, המובייל ואחרות. אנחנו נחפש כאן חברות שמתמחות באימות ואבטחה, נקודות מכירה והטרנספורמציה של התחום, עתיד התחבורה ועוד. נעבוד עם חברות סטארט-אפ ונסייע להם בשיתופי פעולה עסקיים וטכנולוגיים וחיבור שלהם לתוכניות השונות של ויזה".

 

שחר פרידמן, ממלא מקום מנכ"ל ויזה בישראל ומנהל Visa Innovation Studio, הוסיף: ״אנחנו חלק ממרכז גלובלי וכאשר אנחנו עובדים עם העמיתים שלנו נראה במה הם מתקדמים וננסה לחבר אליהם את החברות הישראליות המתאימות".

 

 

 

Visa Innovation Studio ממוקם במשרדי החברה בשדרות רוטשילד. המרכז החדש מצטרף אל רשת מרכזי החדשנות של ויזה במוקדי טכנולוגיה ברחבי העולם, כולל ברלין, דובאי, לונדון, ניו יורק, סן פרנסיסקו, מיאמי, סאו פאולו, סינגפור ושטוקהולם.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x