$
אפליקציות

חגיגה לגיימרים תפרנים: המשחק PUBG מגיע למובייל

בשלב זה, זמינה גרסת המובייל רק בסין; המשחק, להיט הגיימינג החם ביותר בעולם כיום, חייב עד כה מחשב גיימינג או קונסולת אקסבוקס. על אף שגרסאות המובייל פחות נוחות מקודמותיהן, 75 מיליון גיימרים נרשמו מראש להורדתן

יואב סטולר 13:0612.02.18

המשחק PlayerUnknown's Battlegrounds, להיט הגיימינג החם ביותר בעולם, הושק בסין בשתי גרסאות למובייל. עד כה היה זמין המשחק רק ל-PC (והצריך מחשב עם יכולות גיימינג, שמטבעו יקר יותר ממחשבים סטנדרטיים) ולקונסולת האקסבוקס.

 

 

מדובר בשני יישומים שנקראים PUBG: Army Attack ו- PUBG: Exhilarating Battlefield שזמינים בשלב זה רק בסין, כשהממשק שלהם בשפה המקומית בלבד. הם פותחו בשיתוף עם ענקית האינטרנט טנסנט ו-Lightspeed & Quantum Studio.

 

מלמעלה: גרסת המובייל של PUBG, גרסת האקסבוקס מלמעלה: גרסת המובייל של PUBG, גרסת האקסבוקס צילום: abacus

 

 

השליטה בגרסאות המובייל נשענת על מסך מגע - ממשק פחות מדויק ונוח משל מקלדת ועכבר או שלט קונסולה, מה שבולט במיוחד במשחקי יריות. ואולם, ציבור הגיימרים לא מתרגש מכך: כ-75 מיליון משתמשים נרשמו מראש להורדת האפליקציות. חברת PUBG Corp, המפתחת, יכולה לרשום עוד צעד חשוב בדרכה להפוך את המשחק לפלטפורמת תוכן שתגיע למכשירים שונים ואף תצא מגבולות משחקי הווידאו.

 

 

 

PUBG הוא משחק אקשן מרובה משתתפים מכל העולם בו 100 שחקנים צונחים לאי מבודד בו עליהם להרוג זה את זה, כשהאחרון שנשאר בחיים מנצח. בתחילת 2018 הצליח המשחק לגייס יותר מ-30 מיליון שחקנים על אף שבמשך זמן ממושך היה זמין בגרסת בטא בלבד. גרסה זו הפכה ללהיט מפתיע, שבה נרשמה נקודה בה שיחקו בה 3 מיליון גיימרים בו זמנית.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x