$
הייטק והון סיכון

חברת אינומייז חתמה על חוזה עם TSMC

ענקית השבבים בחרה בחברה הישראלית לתוכנית השותפים שלה, מה שיאפשר לאינומייז לספק ללקוחותיה פתרונות שנשענים על טכנולוגיות TSMC. בעקבות ההסכם, מתכננת החברה לצמוח ולגייס עובדים

מאיר אורבך 16:0111.02.18

חברת אינומייז הישראלית נבחרה על ידי ענקית השבבים TSMC כשותפה עסקית. בעקבות ההסכם החדש, מתכננת אינומייז לצמוח ולגייס עובדים חדשים.

 

 

אינומייז מספקת שרותי תכנון חומרה, המתמקדת בתכנון שבבים ומערכות משולבות ומתמחה בניהול פרויקטים מורכבים. יש לה כ-140 עובדים במרכזים בירושלים ובנתניה, ובמרכז שפתחה לאחרונה באנגליה. היא הוקמה ב-2007 והתמזגה עם וריסנס ב-2016.

 

 

ייצור שבבים ב-TSMC ייצור שבבים ב-TSMC צילום: TSMC

 

 

כשותפה עסקית, תספק אינומייז ללקוחותיה מוצרים שיתבססו על טכנולוגיות הסיליקון המתקדמות של TSMC, פתרונות מלאים מתחילת שלבי התכנון ועד לייצור המוני של שבבים המבוססים על טכנולוגיות הסיליקון המתקדמות של TSMC. ההסכם נבנה במסגרת תוכנית השותפים של TSMC, שפונה לחברות שירותי הנדסה עצמאיות.

 

״במסגרת תוכנית זו תוכל אינומייז למנף את יכולותיה ההנדסיות ונוכחותה העסקית כדי לשרת חברות סטארט-אפ וחברות גדולות בתעשיית השבבים. חברות הזנק אלו יוכלו להנות מיכולותיה של אינומייז ולהאיץ את זמני הפיתוח בזכות שיתוף הפעולה בין אינומייז ל-TSMC" אמרה מריה מרסד, נשיאת TSMC אירופה. 

 

 

 

"שותפות זו הינה נדבך נוסף של פתרונות אותו יכולה אינומייז לספק ללקוחות בתחומים רבים כגון מחשוב רב עוצמה, רשתות עצביות, למידת מכונה, אינטרנט הדברים, מציאות רבודה ועוד, ביחד עם יצרנית ה-ASIC המובילה בעולם״ הוסיף אודי שקד, מנכ״ל אינומייז.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x