$
הייטק והון סיכון

חברת Tyto Care מנתניה גייסה 21 מיליון דולר ממשקיע סיני

החברה פיתחה פלטפורמה שמאפשרת לרופאים לבצע בדיקות דרך הרשת ולעזור כך לחולים במקומות נידחים, או שאינם יכולים להגיע למרפאה. זהות המשקיע הסיני טרם נחשפה ובסבב השתתפו גם פוסון, אורבימד ישראל וולגרין וליונבירד

מאיר אורבך 14:5128.01.18

חברת טייטו קר (Tyto Care) גייסה 21 מיליון דולר בהובלת משקיע סיני שאת שמו לא חשפה. בסבב הגיוס השתתפה פוסון, חברה סינית שכבר השקיעה בטייטו בעבר. בנוסף, השתתפו בסבב אורבימד ישראל, ליונבירד וענקית התרופות וולגרין.

 

 

עד כה גייסה טייטו קר כ-20 מיליון דולר; הגיוס הנוכחי הוא חלק מסבב של 28 מיליון דולר, אליו אמורים להצטרף משקיעים קיימים וחדשים. הוא נחשף בידי קרן תעוזה, שנסחרת בבורסה ומחזיקה 3% מהחברה.

 

עוד השקעה בתחום הבריאות הדיגיטלית עוד השקעה בתחום הבריאות הדיגיטלית צילום: pixabay

 

 

טייטו פיתחה פלטפורמה ניידת שמאפשרת לבצע בדיקות רפואיות לצורך אבחון מרחוק. הפלטפורמה מאפשרת אינטרקציה יעילה, איכותית ומדויקת בין החולה לרופא באמצעות הרשת, גם ממרחק של אלפי קילומטרים. הרופא יכול לבצע אבחון מקוון כאשר המכשיר מודד פרמטרים שעד כה היה אפשר להשיג רק מבדיקות פנים אל פנים. בין השאר, המערכת של טייטו יכולה לבצע בדיקות גרון, אוזניים, ריאות, לב, מדידת חום ועוד.

 

 

 

לאחרונה קיבלה החברה אישור FDA לפלטפורמה שלה והיא החלה לשווק אותה בארצות הברית. טייטו נוסדה על ידי דדי גלעד ועופר צדיק. יו"ר החברה הוא ד"ר אלי אופר, המדען הראשי לשעבר. החברה יושבת בנתניה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x