$
אפליקציות

אינסטגרם תלשין על מי שעושה צילום מסך לפוסטים זמניים

הרשת החברתית שבבעלות פייסבוק מתחדשת: מעתה תעביר התראות כשמישהו עושה סקרינשוט לסטוריז שפרסמתם, תאפשר לכם להעלות סטוריז טקסטואליים כמו בפייסבוק ותציג למשתמשים מתי אתם מחוברים

קרן-אור גרינברג 13:4521.01.18

אינסטגרם הוסיפה מספר תכונות חדשות לממשק שלה - דיווח על צילומי מסך שאחרים עשו לכם, סטטוס פעילות וסטוריז בתצורת טקסט.

 

 

תכונת צילומי המסך נועדה לסייע להגנה על פרטיות המשתמשים בתכונת הסטוריז - הפוסטים הזמניים, שמופיעים ונעלמים לאחר זמן מוגדר. מעתה, תזהיר אינסטגרם את מי שעושה צילום מסך לסטורי שבפעם הבאה, יקבל מפרסם הפוסט התראה על הצילום.

 

סטוריז באינסטגרם סטוריז באינסטגרם

 

 

עוד חידוש בתחום הסטוריז הוא היכולת לפרסם סטורי טקסטואלי - בו מוצג מלל על רקע צבעוני ולא רק תמונה או וידאו. מדובר בתכונה בשם Type, שנמצאת כיום בשלבי בדיקה ואינה זמינה לכל המשתמשים. התכונה מופיעה כאפשרות נוספת בתחתית מצלמת סטוריז, לצד תכונות ישנות יותר, כמו בומרנג. התכונה הופיעה בחודש שעבר ביפן, ולפי דיווח של  the next web מגיעה עתה למשתמשים במדינות נוספות. 

 

 

 

החידוש השלישי הוא תצוגת מצב הפעילות של המשתמשים, שמאפשרת לראות מתי הם מחוברים. היא מופעלת כברירת מחדל ומציגה דרך תיבת הדואר הנכנס מה היה זמן הפעילות האחרון של משתמשים אליהם שלחתם הודעה, או חשבונות שאתם עוקבים אחריהם. מדובר בתכונה שניתנת להשבתה, בדומה לתכונת הצגת הזמינות שבווטסאפ; כדי לכבות אותה עליכם להיכנס לתפריט ההגדרות ולבטל את הצגת סטטוס הפעילות. בדומה לווטסאפ, ביטול שכזה לא יאפשר לכם לצפות במצב הפעילות של משתמשים אחרים.  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x