$
חדשות טכנולוגיה

סנאפ ממשיכה לקצץ: פיטרה 24 עובדים מצוות התוכן

מרבית המפוטרים הם מצוות התוכן של החברה בניו יורק ובלונדון. החברה, שמעסיקה כ-3,000 עובדים, ביצעה קיצוצים בצוות החומרה ב-2017

עומר כביר 16:0320.01.18

סנאפ, שמעסיקה כ-3,000 עובדים פיטרה בימים האחרונים כשני תריסר עובדים, רובם מצוות התוכן של החברה בניו יורק ובלונדון - כך דיווח בסוף השבוע אתר The Information. בחברה, שמפעילה את אפליקציית המסרים הזמניים סנאפצ'ט, אישרו מאוחר יותר את הפרסום.

 

 

 

הדיווח על הפיטורים התפרסם לקראת פרסום הדו"ח הרבעוני הרביעי של סנאפ מאז הנפקתה בשנה שעברה, שבדומה לקודמיו צפוי גם הוא להציג את המשך ההפסדים של החברה. לדברי מקורות, הפיטורים עם חלק ממאמצי צמצום העלויות של החברה על רקע ההפסדים המתמשכים והאטה בגידול במספר המשתמשים הפעילים.

 

העיצוב החדש של סנאפצ'ט העיצוב החדש של סנאפצ'ט

 

 

בעקבות המהלך מוזגה פעילותו של צוות התוכן של החברה, שקודם לכן פעל ממשרדים נפרדים בניו יורק ובלונדון לתוך מטה החברה בווניס, קליפורניה. במקביל, מדווח The Information, פעילות שותפיות התוכן של החברה מוזגה לתוך צוות התוכן ומנהל השותפויות, בן שוורין, שקודם לכן היה כפוף ישירות למייסד ולמנכ"ל אוון שפיגל, מדווח עתה לראש צוות התוכן, ניק בל.

 

הפיטורים האחרונים מצטרפים לקיצוצים שביצעה החברה בחטיבת החומרה שלה בחצי השני של 2017, זאת, על רקע כישלון משקפי השמש המצלמים שלה, ספקטקלס.

 

בסנאפ אישרו את הפרסום אך אמרו ל-TechCrunch שבכוונת החברה לשכור עובדים חדשים לצוות התוכן, ושמדובר בחלק מהמאמצים למצוא את האנשים המתאימים לתפקיד.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x