שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

חברת VDOO גייסה 13 מיליון דולר

החברה, שהוקמה בידי יוצאי Cyvera שנמכרה ב-220 מיליון דולר, מפתחת כלים לאבטחת מוצרי אינטרנט הדברים; את סבב הגיוס הובילה קרן 83North והשתתפו בו Dell ומשקיעים אסטרטגיים בולטים

הגר רבט 19:0417.01.18

חברת הסייבר הישראלית VDOO הודיעה היום (ד') על השלמת סבב גיוס ראשון של 13 מיליון דולר בהובלת 83North ובהשתתפות Dell Technology Capital ומשקיעים אסטרטגיים נוספים כגון ויקטור צאו, ג'ו טוצ'י ודיוויד סטרום.

 

 

החברה מתמקדת באבטחת אינטרנט הדברים; היא פיתחה פלטפורמה ליצרנים שמבצעת ניתוח נקודות תורפה למוצרים חכמים, ומספקת דרישות אבטחה מתאימות ואופן הטמעה מומלץ.

 

 

מייסדי החברה נתנאל דוידי, אסף קרס ואורי אלטר מייסדי החברה נתנאל דוידי, אסף קרס ואורי אלטר צילום: אפרת קופר

 

 

חברת VDOO הוקמה על ידי נתנאל דוידי, אורי אלטר ואסף קרס. המנכ"לים המשותפים דוידי ואלטר הם גם המייסדים של חברת Cyvera, שסיפקה פתרונות אבטחה למוצרי קצה ונרכשה ב-2014 בידי פאולו אלטו נטוורקס בעסקה של 220 מיליון דולר.

 

שוק המוצרים החכמים כולל היום אלפי סוגי מכשירים, מצעצועים ועד טלוויזיות חכמות, וסובל מבעיות אבטחה ומחוסר תקינה בתחום. ב-VDOO מסבירים שמנוע האבטחה שלהם מנתח ומסווג עשרות אלפי מכשירים כדי לקבוע את רמת האבטחה הנדרשת על בסיס גורמי הסיכון, איומים נפוצים ומאפיינים טכנולוגיים של כל מוצר ומכשיר. החברה עובדת כיום על גרסאות ראשונות של המוצר והיא תצרף משתמשים לגרסת בטא שלו החל מיוני 2018.

 

נתנאל דוידי מסר בעקבות הגיוס: "ניתוח של מתקפות כנגד מוצרי IoT ב-18 החודשים האחרונים, מלמד שאפילו לפריצה הכי פשוטה, בין אם לארגון גדול או לבית, עלולות להיות השלכות משמעותיות. המתקפות האחרונות נראות כניסוי כלים מוצלח על ידי התוקפים המאורגנים, דבר שמצביע על הבאות מבחינת ההיקף וההישגים של תקיפות מעין אלו. הבעיה היא שאין תהליך ישים או סטנדרט בר ביצוע שלאורם פועלים יצרני IoT בהטמעת הממד האבטחתי עבור כל מוצר".

 

גיל גורן, שותף בקרן 83North, הוסיף: "יש לנו הזכות להצטרף למסע של אורי ונתי בפעם השנייה, אחרי ההצלחה שלהם ב- Cyvera. אנחנו מאמינים שהגל הבא של מתקפות הסייבר יפגע בבתים ובעסקים בדרכים בלתי צפויות. המטרות יהיו הטלוויזיות החכמות, המצלמות והמכשירים הבייתים שלנו. ל-VDOO יש את הפוטנציאל להפוך לפלטפורמה שתאפשר הגנה ממתקפות כאלה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x