שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

חברת Centerity גייסה 10 מיליון דולר

החברה פיתחה פלטפורמה לביקור ובקרת ביצועי תשתיות המחשוב בארגונים הפעילים בתחומי הביג דאטה, אינטרנט הדברים וה-IT; את סבב הגיוס הובילה חברת מרלין אינטרנשיונל

הגר רבט 16:3316.01.18
חברת סנטריטי (Centerity) הישראלית הודיעה היום (ג') על השלמת סבב גיוס ראשון בהיקף של 10 מיליון דולר מחברת מרלין אינטרנשיונל. בכך מגיעות כלל ההשקעות בחברה ל-11.5 מיליון דולר.

 

 

סנטריטי פיתחה פיתחה פלטפורמה המיועדת ללקוחות ארגוניים בעלי סביבות טכנולוגיות - אינטרנט הדברים, ביג דאטה, IT ועוד; המערכת מבצעת ניטור ביצועים שוטף של תשתיות המחשוב, לצד בקרת זמינות השירותים העסקיים והתפעוליים של הארגון. לפי נתוני סנטריטי, הפלטפורמה מאפשרת חיסכון של עד כ-80% מעלויות ניהול מערך הבקרה, קיצור דרמטי בזמני התגובה והטיפול באירועים, והיא נמצאת בשימושן של חברות פורצ'ן 500, סוכנויות ממשלתיות, בנקים, ארגונים ביטחוניים, נמלי ים ותעופה, יצרני חומרה ועוד.

 

תשתיות שרתים תשתיות שרתים

 

 

סנטריטי, שפועלת מרעננה ומחזיקה משרדי מכירות בבוסטון, מעסיקה כיום 30 עובדים והיא מתעתדת להרחיב באופן משמעותי את מרכז המחקר והפיתוח בישראל וכן את מערך המכירות, השיווק וההפצה שלה ברחבי העולם ולגייס כ-20 עובדים נוספים.

 

מנכ"ל סנטריטי, רועי קרן, מסר: "כניסתן המסיבית של טכנולוגיות חדשות ומורכבות לארגוני IT והשינויים התכופים בסביבות הטכנולוגיות הארגוניות האלו מגבירות את הצורך בפתרונות ניטור ובקרה מסוג חדש. ארגונים רבים מוצאים עצמם כיום עם עשרות רבות של מערכות ניטור מבודדות היוצרות 'איים של מידע', זמני תגובה ארוכים ואי יכולת למדוד את זמינות השירותים העסקיים".

 

 

 

"החזון שלנו הוא לאפשר לארגוני IT להתמודד במהירות ויעילות עם כל שינוי בסביבה הטכנולוגית שלהם ולספק תובנות עסקיות בזמן אמת, עם יכולת להגיב במהירות לכל אירוע וכל זאת תחת מערכת מרכזית אחת".

 

המשקיעה, מרלין אינטרנשיונל, היא חברה אמריקאית המספקת פתרונות IT ואבטחה לגופים ממשלתיים ומסחריים בארה"ב.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x