$
חדשות טכנולוגיה

נשיא נינטנדו: קונסולת הסוויץ' שועטת קדימה, עוד תעקוף את ה-Wii

טטסומי קימישימה הציג את תוכניתו להחזרת החברה לצמרת טבלת מכירות הקונסולות; הסוויץ', שמשלבת יכולות של קונסולה ביתית וניידת, זכתה לביקורות מהללות ומכירותיה צומחות במהירות. ואולם, עוד ארוכה הדרך לעקיפת ה-Wii, שנמכרה ב-100 מיליון יחידות

יואב סטולר 14:0716.01.18

נינטנדו שועטת קדימה בזירת הקונסולות - ומביטה קדימה באופטימיות: נשיא נינטנדו, טטסומי קימישימה, סיפר בראיון לעיתון היפני מאניצ'י על היעדים והציפיות של החברה מקונוסולת הסוויץ', שהצליחה השנה להחזיר את החברה לרלוונטיות ולהסיר לא מעט קמטים מהמותג הוותיק.

 

 

לדבריו, השנה הראשונה אכן הייתה מוצלחת, אבל השנה השנייה שהחלה היא "קריטית כדי להבין האם לקונסולה יש אורך חיים".

 

טטסומי קימישימה טטסומי קימישימה

 

 

קונסולת הסוויץ', שמשלבת יכולות של קונסולה ביתית וניידת, נמכרה ב-10 מיליון יחידות ב-2017 וזכתה לביקורות נלהבות הן בכלי התקשורת והן מצד קהילת הגיימרים. לפי קימישימה, מתכננת נינטנדו לחצות את קו 14 מיליון היחידות עד למרץ הקרוב, בו תסתיים שנת הכספים של החברה. היעד לשנת הכספים שלאחריה עומד על 20 מיליון קונסולות.

 

נינטנדו הצליחה להישאר שחקנית רלוונטית בשוק הודות לכותרים ותיקים כסופר מריו וזלדה, שמשלבים תמימות עם מורכבות משחקית וגם פורטים היטב על נימי הנוסטלגיה של הקהל המבוגר. קימישימה ימשיך להמר על הנוסחה הזו, בשילוב כותרים חיצוניים כמו Wolfenstein 2: The New Colossus של Bethesda.

 

קונסולת הסוויץ' של נינטנדו קונסולת הסוויץ' של נינטנדו

 

 

נשיא החברה הסביר שנינטנדו תרחיב את בסיס המשתמשים של הסוויץ' "גם עבור מי שמעולם לא נגעו בקונסולות יותר מדי", ולא מכוונת רק אל השחקנים המסורתיים. קימישימה אמר שקונסולת הסוויץ' תוכל לשחזר את הצלחת ה-Wii, שנמכרה ב-100 מיליון יחידות בשבע השנים בהן נמכרה.  

  

 

בשעות האחרונות הופיעו דיווחים לא מאומתים על הטמעת אפליקציית נטפליקס בסוויץ' - מהלך שיוכל לסמן כניסת שירותי תוכן נוספים לקונסולה ולהגדיל את הערך שלה עבור המשתמשים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x