$
הייטק והון סיכון

מנכ"ל מיקרוסופט פגש את זוכי תחרות Mind the Data של כלכליסט

משלחת כלכליסט למטה מיקרוסופט כללה כ-30 סטארט-אפים, בראשם Clew Medical - זוכת תחרות החדשנות Mind the Data. במסגרת הביקור, נחשפו היזמים לפיתוחים מתקדמים של ענקית התוכנה ולשורת הזדמנויות עסקיות

שירות כלכליסט 12:1515.01.18
מנכ"ל מיקרוסופט סאטיה נאדלה עם חברי המשלחת לסיאטל מנכ"ל מיקרוסופט סאטיה נאדלה עם חברי המשלחת לסיאטל צילום: יונתן לאונוב

בכירי חברת Clew Medical (לשעבר Intensix), הסטארט-אפ הזוכה בתחרות הסטארט-אפים של "כלכליסט" ומיקרוסופט, חזרו בסוף השבוע מביקור במטה ענקית התוכנה בסיאטל. במסגרת הביקור הפתיע סאטיה נאדלה, מנכ"ל מיקרוסופט העולמית, ובא לפגוש את היזמים. במשלחת, אותה הובילה שלי לנצמן, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל, השתתפו כ-30 סטארט-אפים.

 

המשלחת נפגשה במהלך שבוע הביקור עם בכירים במרכז הפיתוח של החברה בסיאטל, שמובילים את תחום הענן ובראשם עם ראש חטיבת הענן ומס' 2 בחברה סקוט גאתרי. חברי המשלחת נחשפו לטכנולוגיות ולחזון החברה החברה בתחומי הבינה המלאכותית, הביג דאטה, אבטחת המידע, הקוד הפתוח ונושאים נוספים הקשורים בטכנולוגיות Azure של החברה. בנוסף, חברי המשלחת סיירו בדאטה סנטר של החברה וקיימו פגישות 1:1 עם ראשי מיקרוסופט. בנוסף, התקיים מרתון פיצ'ינג, במסגרתו הוצגו מוצרי החברה לחטיבת החדשנות והשירותים של ענקית התוכנה.

מימין: עינת מילשטיין, מנהלת פיתוח עסקי לסטארטאפים, מיקרוסופט, גל סלומון, מנכ"ל CLEW Medical, אביגדור פאיאנס, VP Product ושלי לנצמן, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל מימין: עינת מילשטיין, מנהלת פיתוח עסקי לסטארטאפים, מיקרוסופט, גל סלומון, מנכ"ל CLEW Medical, אביגדור פאיאנס, VP Product ושלי לנצמן, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל צילום: יונתן לאונוב

  

 

הביקור שילב מעבר לאספקטים טכנולוגיים, גם רובד עסקי - מיקרוסופט הציעה במוקד הביקור גיבוש תוכניות פיתוח עסקי לחברות המשתתפות שנשענות על הפריסה העולמית הרחבה של ענקית הטכנולוגיה והיכולת לחבר את החברות לגופים משמעותיים בעולם בכל תחומי הפעילות. היזמים יכולים ליהנות מהחיבור המשמעותי אל ערוצי ההפצה של מיקרוסופט והשווקים בהם פעילה.

 

Clew Medical, שזכתה במקום הראשון בתחרות הסטארט-אפים של "כלכליסט", זכתה לאירוח מלא של מיקרוסופט במסגרת המשלחת ולתוכנית שהותאמה עבורם. בכירי מיקרוסופט דנו עם ראשיה, גל סלומון המנכ"ל והמייסד ואביגדור פאיאנס (סגן נשיא למוצרים )בתוכניות פיתוח עסקי בתחום הבריאות הדיגיטלית. השניים נפגשו עם סימון קוס, שמוביל את פעילות פיתוחי הבריאות של מיקרוסופט, אשר הציג להם בתי חולים אמריקאיים שפועלים על פלטפורמת הענן החברה והציע לחבר אותם אליהם. בנוסף, פגשו את סטיב מוטקוסקי, בכיר במיקרוסופט ומומחה בנושאי רגולציה וקומפליינס בתחום הבריאות בעולם.

 

 

מנכ"ל מיקרוסופט סאטיה נאדלה עם חברי המשלחת לסיאטל מנכ"ל מיקרוסופט סאטיה נאדלה עם חברי המשלחת לסיאטל צילום: יונתן לאונוב

 

 

Clew Medical חברת ביג דאטה ו-AI, מובילה את מהפכת ניתוח המידע בהיקפים גדולים בזמן אמת, ככלי לשיפור איכות המטופל ולצמצום עלויות בתי החולים. החברה מספקת נתוני זמן אמת על המטופלים, אנליזות ושורה של שירותים שמשמשים רופאים, אחיות ומטפלים בבתי החולים. כחברת ביג דאטה ו-AI שעיקר פעילותה הוא ניתוח נתונים בהיקפים גדולים, Clew Medical זקוקה לשירותי אחסון נתונים על גבי ענן.

 

גל סלומון, מנכ"ל החברה, אמר: "אנו מאמינים שהטכנולוגיות החדשות שפותחו יהיו לטובת המשתמשים שלנו. בימים אלו אנו סוקרים נתונים ואנליזות כאופציה ממשית לשימוש ומאחלים לתחילת שיתוף פעולה פורה בין החברות". בסיום ביקורם של יזמי החברה במטה מיקרוסופט, הוסיפו: "הכרנו לעומק את הטכנולוגיה, שמציעה מעבר חלק וקל בין פלטפורמות שונות. מיקרוסופט מבססת את מעמדה בתחום שירותי ענן, כשעיקר פעילותה הוא התאמה לצרכי השותפים. עבורנו שירותי ענן מתקדמים ואמינים הם מהותיים, ובפרט חשוב לחברה לעבוד בשיתוף פעולה עם גוף שמתמחה ברגולציה בתחום המכשור רפואי".  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x