$
הייטק והון סיכון

אקזיט

חברת UST Global קונה את BISEC מחולון בכ-20 מיליון שקל

החברה מפתחת פלטפורמה לניהול חדרי מצב לניהול אירועי סייבר; בעקבות הרכישה, תשולב הטכנולוגיה שלה בשל CyberProof, חברת אבטחה נוספת שבבעלות UST ויגויסו עשרות עובדים בישראל

מאיר אורבך 11:4709.01.18
CyberProof, חברת סייבר בבעלות מלאה של UST Global, שחקנית בינלאומית גדולה בתחום הדיגיטל וה-IT, רוכשת את הסטארט-אפ הישראלי BISEC מחולון בכ-20 מיליון שקל. בחברה הישראלית הושקעו עד היום כ-1.5 מיליון דולר, כך על פי IVC.

 

 

מרכז הפיתוח והשירותים של CyberProof הוקם בישראל לפני מספר חודשים וממוקם במגדלי עזריאלי בתל אביב. החברה מתמחה במתן שירותים ובפיתוח פתרונות מקיפים לאבטחת מידע, שמבוססים על למידת מכונה ובינה מלאכותית. את פעילות החברה בישראל מוביל יובל וולמן, המכהן גם כחבר הנהלה ב-UST Global העולמית. וולמן כיהן בעברו כמנכ"ל המשרד לענייני מודיעין וכיועץ הכלכלי לשר האוצר יובל שטייניץ, ובתפקידו האחרון היה סמנכ"ל פיתוח עסקי בקבוצת IDB.

 

יובל וולמן יובל וולמן צילום: ארז עוזיר

 

 

חברת BISEC, שנוסדה ב-2016, מפתחת פלטפורמה מתקדמת לניהול ואוטומציה של חדרי מצב סייבר ושירותי אבטחה מנוהלים בתחום הסייבר. BISEC פותרת את הקושי התפעולי שנגרם בארגונים רבים כתוצאה מריבוי-יתר של כלים לא מקושרים ומחסור בכוח-אדם מיומן, אשר גוררים אי-עמידה בעומס ההתרעות וטיפול לא יעיל באירועי סייבר.

 

בעקבות הרכישה, תשולב הטכנולוגיה של BISEC בפלטפורמה של CyberProof ובמערך הפתרונות שהיא מציעה ללקוחותיה ברחבי העולם. יאיר בר-טוב וערן אלשיך, מייסדים ומנכ"לים משותפים של BISEC, מונו לתפקידי סמנכ"ל פיתוח עסקי ו-CTO ב-CyberProof, בהתאמה.

 

 

 

יובל וולמן מסר ל"כלכליסט": "CyberProof ממשיכה להרחיב את פעילותה הגלובלית בארה"ב, אירופה ואסיה, ובישראל אנו מצפים לגייס בחודשים הקרובים עשרות מפתחים ומומחי סייבר, יוצאי יחידות ביטחוניות וקהילת המודיעין. בנוסף, בכוונתנו להמשיך וליצור שיתופי פעולה עסקיים וטכנולוגיים עם חברות ישראליות הפועלות בתעשיית הסייבר והבינה המלאכותית. רכישת BISEC הינה צעד ראשון ומשמעותי במימוש תכנית הצמיחה שלנו בישראל".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x