הייטק והון סיכון

סירין לאבס של משה חוגג גייסה כ-157 מיליון דולר בהנפקת ICO

ההנפקה נשענה על מטבע ה-SRN של החברה. סירין לאבס מפתחת בימים אלה סמארטפון ייעודי ליישומי בלוקצ'יין, שאמור להיות מאובטח במיוחד ולכלול ארנק מטבעות וירטואליים

מאיר אורבך 18:4126.12.17

חברת סירין לאבס של משה חוגג השלימה גיוס של יותר מ-157 מיליון דולר ב-ICO, הנפקת מטבע וירטואלי. הכסף שאותו גייסה החברה ישמש אותה לפיתוח FINNEY, טלפון הבלוקצ'יין שצפוי לעלות כאלף דולר ליחידה. הסכום גויס בהנפקת מטבע ה-SRN שלה. 

 

 

המטבעות המונפקים יכולים לשמש את הרוכשים כבר מהיום הראשון כדי לרכוש את מוצרי החברה הקיימים, ולהזמנה עתידית של מכשירי ה-FINNEY בהנחה.

 

הסמארטפון של סירין לאבס הסמארטפון של סירין לאבס צילום: engadget

 

 

מהחברה הנמסר שהטלפון החדש יהיה הראשון מסוגו שמיועד ל"דור הבלוקצ'יין" ויזכה לכלי אבטחה מתקדמים, ארנק למטבעות קריפטו וחיבור לרשת בלוקצ'יין עצמאית שתאפשר שימוש בשירותים ואפליקציות בצורה פשוטה, מאובטחת וללא "עמלות העברה". מערכת ההפעלה SIRIN OS היא פיתוח של החברה שמתבסס על אנדרואיד, מה שיאפשר שימוש יומיומי לצד יישומי בלוקצ'יין. 

 

 

 

"אנחנו מתרגשים ומלאי גאווה מכמות התמיכה והפרגון שקיבלנו במהלך הנפקת המטבע. העובדה שאנחנו ההנפקה הרביעית בגודלה בהיסטוריה של הנפקת המטבעות רק מחזקת ומחדדת את הצורך האדיר שיש בשוק למשפחת המוצרים שלנו ולחזון החברה" מסר חוגג.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x