שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות טכנולוגיה

ענקית המדיה Avid תשלב טכנולוגיה של XTRMX הישראלית

החברה הישראלית מבאר שבע פיתחה מנוע שממסנכרן בין מספר רב של משתמשים מרוחקים המתפעלים מדיה דיגיטלית בו-זמנית

מאיר אורבך 11:1511.12.17

ענקית המדיה Avid, תשלב את הטכנולוגיה של חברת הסטארט אפ הישראלית XTRMX מבאר שבע.

 

החברה הישראלית פיתחה מנוע שממסנכרן בין מספר רב של משתמשים מרוחקים המתפעלים מדיה דיגיטלית בו-זמנית. מוצרי החברה הישראלית צפויים להיות זמינים גם דרך המרקטפלייס של אביד וגם דרך רשת המכירות שלה.

 

הראל רם, ממייסדי החברה הפועלת מבאר שבע, מסביר על החידוש הטכנולוגי: "בזכות העבודה עם הכלים לא רק זאת אלא שמשתמשים במקומות שונים יכולים לתקשר באופן בלתי אמצעי אודות תוכן מרוחק, לנהל באופן מידי ואף לערוך את התוכן ישירות מתוכנת העריכה. העורכים בכלים של אביד לא יהיו צריכים להעלות או להוריד חומר – אפילו לא לייצא אותו – ומשתמשים מרוחקים לא יזדקקו להתקנת תוכנת העריכה כדי לצפות בנעשה".

 

 

  צילום: Shutterstock

 

אד קרקפה, מנהל שותפויות גלובליות ב- Avid: "הפתרון המוצע על ידי XTRMX מספק את הצורך לתפעל ולסקר מדיה בכל מקום בו היא נמצאת, בו-זמנית ומידית. הפרדיגמה החדשה הזו עולה בקנה אחד עם המחויבות של Avid לספק את הכלים ופתרונות העבודה המקיפים ביותר ליצירה, הפצה ולמיטוב מדיה. השותפות שלנו עם XTRMX תטפח את מיזוג הטכנולוגיות על גבי Media Central ליצירת פתרון שאין דומה לו, הכולל קיצור משמעותי לזמן העלייה לשידור, וכן לתהליכי הפקה וייצור פשוטים וקצרים הרבה יותר. מרגע שתהליך הפיתוח וההסמכה יסתיימו, מוצרי XTRMX יהיו זמינים הרשת שלנו".

 

XTRMX מייצרת פתרונות המיועדים לכל תהליך עבודה שבו יש צורך בניהול, עריכה והערכת תוכן משותף, ולפיכך מספקת פלטפורמה המשתרעת הרבה מעבר לתעשיית המדיה והבידור. בתעשיית ה- AR/VR, מעצבים יכולים לעבוד על אותו המודל ללא תלות במיקומם הגיאוגרפי; שני רופאים בקצוות שונים של הגלובוס יכולים לבדוק ולתפעל יחדיו תוצאות MRI DICOM ; מנהלים ולקוחותיהם יכולים להתממשק אל אותה תוכנית-בנייה, להוסיף שכבות ולנווט על גבי התוכנית כאילו הם מסובים סביב אותו השולחן; וכן הלאה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x