שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אפליקציות

הקץ להתחשבנויות: Airbnb תאפשר תשלום משותף על לינה בדירות

החברה השיקה באופן גלובלי את היכולת לשלם על החדר ממספר כרטיסי אשראי. התכונה החדשה תחסוך מגולשים שמטיילים יחד את ההתחשבנות על עלויות הלינה ותוכל להקל על תכנון טיולים

קרן-אור גרינברג 15:0029.11.17

Airbnb משיקה גלובלית שירות חדש, שיקל על תכנון טיולים: מעתה, ניתן יהיה לפצל תשלומים על הזמנת חדר. עד כה, נאלצו תיירים לחייב כרטיס אשראי אחד ולהתחשבן ביניהם אחר כך.

 

 

מארגן ומזמין הטיול יוכל לבחור את ההזמנה שהוא רוצה לבצע ולחלק את התשלום בין עד 16 אנשים להזמנה בודדת. ההזמנה תסומן בתור "תשלום ממתין". המארגן יוכל לשלם את חלקו וליתר חברי הקבוצה יהיו עד 72 שעות להירשם לאתר ולשלם את חלקם. אם אחד השותפים לא ישלם את חלקו בתקופה הנתונה, יהיו לו עוד 24 שעות חסד בטרם ההזמנה תבוטל ויוענק החזר למשלם. בהגדרה, התשלומים יחולקו באופן שווה אבל ניתן לשלוט בתשלומים לבחירת המשתמש.

 

אפליקציית Airbnb אפליקציית Airbnb

 

 

הטמעת השירות החדש אפשרית הודות לרכישת Tilt, סטארט-אפ שהמאפשר חלוקת תשלומים, אותה השלימה Airbnb בפברואר האחרון. שבועות לאחר הרכישה כבר החלה בבחינת האפשרויות של הטמעת השירות באתר. התוצאות הראשונות היו מבטיחות: יותר מ-80 אלף קבוצות שהשתמשו בשיטת התשלומים הנוחה, על פי החברה. ב30% מהמקרים, חברים שהשתמשו בשירות הזה הזמינו משתמשים חדשים לפלטפורמה.

 

הדרישה לחלוקת תשלומים בין חברים, הובילה חברות נוספות להיכנס לארנק של משתמשיה. בתחילת החודש פייפאל השיקה גם את שירות Money Pools, שעונה על אותו צורך.

 

 

 

Airbnb פועלת מאז 2008 והיום יש לה יותר מ-3 מיליון נקודות אירוח ברחבי העולם. במרץ האחרון השלימה סיבוב גיוס של מיליארד דולר לפי שווי של 31 מיליארד דולר והיא אחד מהסטארט-אפים הגדולים בעולם. לפי דיווחי החברה, היא הפכה רווחית ברבעון השני של 2016.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x