$
הייטק והון סיכון

מנהלת הכספים של אובר מצטרפת ל-Fundbox הישראלית

רוז זונג, יוצאת אפל ואובר, היתה אחראית על אסטרטגיות תמחור גלובליות ועתה תכהן כמנהלת הכספים של פאנדבוקס. הסטארט-אפ הישראלי מינה גם את יוצא גוגל פראשנט פלוריה לסמנכ"ל תפעול

מאיר אורבך 13:3116.11.17
חברת פאנדבוקס (Fundbox) הישראלית מודיעה על סבב מינויים בהנהלת החברה ומגייסת לשורותיה את רוז זונג, מנהלת הכספים של אובר. זונג הייתה אחראית באובר על אסטרטגיות תמחור גלובליות וניהול תקציב של מיליארד דולר לצורכי פרסום ושיווק. בעבר הייתה אחראית בחברת אפל על ניתוח עסקי של iTunes ואפל TV.

 

 

שינוי נוסף בכח האדם בחברה הוא מינוי של פראשנט פלוריה לסמנכ"ל תפעול. בעבר מילא תפקידים בכירים בגוגל, יאהו ופייסבוק כשהחברות היו בתחילת דרכן. במסגרת המינוי החדש יקבל לידיו את ניהול הטכנולוגיות, עיצוב ופיתוח מוצר, והפעילות העסקית של פאנדבוקס.

 

רוז זונג, יוצאת אובר ואפל רוז זונג, יוצאת אובר ואפל צילום: טים דונובן

 

 

סבסטיאן ריימרז מונה לתפקיד מנהל עסקים ראשי, הממונה על מכירות, שיווק ופיתוח ארגוני. ריימרז לקח חלק בהקמת מטה פאנדבוקס בסן פרנסיסקו וטיפל בעבר באסטרטגיה הארגונית בחברה והקמת צוותים בתחומי הפיננסים, ניהול סיכונים ואנליטיקה.

 

לדברי אייל שנער, מנכ"ל ומייסד פאנדבוקס: "במהלך השנה ראינו שהשקעתנו בטכנולוגיות מתחומי הבינה מלאכותית הביאו את ביצועי החברה מעבר לציפיות ואפשרה את הרחבת פעילותנו. כעת, בעזרת המינויים החדשים בהנהלת החברה, אנו מוכנים להמשך צמיחה גם בשנת 2018".

 

פרשאנט פלוריה פרשאנט פלוריה

 

 

טכנולוגיות שהחברה פיתחה מסייעות לעסקים קטנים ובינוניים בארה"ב להשתמש בפתרונות פשוטים לתשלום וגביית כספים. בנוסף עסקים המחוברים למערכת יכולים לבצע פעולות בתחומי האשראי, כמו קבלת אשראי מהיר על בסיס סריקה וניתוח אוטומטיים של פעילותם העסקית. 

 

 

 

פאונדבוקס הוקמה ב-2012 בידי שנער, יובל אריאב ותומר מיכאלי. החברה גייסה עד כה יותר מ-107 מיליון דולר, ומגייסת בימים אלו עשרות מפתחים למשרדיה בתל אביב.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x