$
חדשות טכנולוגיה

העולם התחתון של אפל: מה מסתתר במעבדות המרתף בהרצליה

משרדי ענקית הטכנולוגיה בהרצליה פיתוח משתרעים על פני ארבע קומות עם חלל עצום, אבל עיקר העניין מתרחש במרתפים

מאיר אורבך 08:2314.11.17

900 עובדי אפל בישראל יושבים בשני אתרים מרכזים: הראשון בחיפה, שבו החלה החברה את דרכה, והמשרדים בהרצליה. משרדי החברה בהרצליה מתאימים מאוד לתפיסה העולמית של הענקית מקופרטינו. על פני ארבע קומות עם חלל עצום משתרעים משרדי הפיתוח של החברה, כולל קיר ענק של צמחיה חיה המשתרע לאורך כל הקומות, מטבח עשיר עם חדר אוכל גדול, אבל עיקר העניין בחברה הוא המרתפים עם מעבדות החברה.

 

אפל מחזיקה שם במרתפי הבניין שורה של מעבדות במסדרון ארוך אשר בהן למעשה מתבצעת העבודה הקשה באמת של מבחנים לפיתוחי החברה. שם בודקים מהנדסי אפל את הזכרונות שהם מפתחים, את יכולות התלת־ממד ועוד טכנולוגיות אשר החברה אינה ששה לחשוף.

 

מעבדות האחסון שמתבססות על אנשי אנוביט והטכנולוגיה שלה מנסות להביא את הזכרונות שאותם מפתחים שם לעומסי עבודה שככל הנראה לעולם לא יגיעו אליהם בפועל אבל אנשי החברה מאמינים שרק השימוש בדרכי קיצון יביאו את מוצרי החברה לשלמות.

 

ג'וני סרוג'י, שנוהג להגיע לחברה בישראל לפחות פעמיים בשנה, מכיר לעומק כל אחת מהמעבדות. לדבריו, "כדי לבדוק את המכשירים שלנו לעומק, ביניהם האייפון והאייפד, אנחנו מעמיסים עליהם עומסים שזהים לפעילות של חמש שנים במכשיר, בתוך חודש".

 

 

משרדי אפל בהרצליה משרדי אפל בהרצליה צילום: אוראל כהן

 

 

מעבדות אפל בהרצליה. "בודקים עומסים על המכשירים" מעבדות אפל בהרצליה. "בודקים עומסים על המכשירים" צילום: אוראל כהן

 

 

 משרדי אפל בהרצליה משרדי אפל בהרצליה צילום: אוראל כהן

 

 

 

משרדי אפל בהרצליה משרדי אפל בהרצליה צילום: אוראל כהן

 

 

משרדי אפל משרדי אפל צילום: אוראל כהן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x