$
הייטק והון סיכון

קרן JVP ממנה את פיונה דרמון ויואב צרויה לשותפים כלליים

צרויה הוביל את JVP Labs, זרוע השקעות לחברות סייבר ו-AI צעירות ואת ההשקעה המוצלחת ב-CyActive שנמכרה לפייפאל. דרמון הובילה שורה ארוכה של שיתופי פעולה אסטרטגים עם גופי השקעות ברחבי העולם

מאיר אורבך 14:3913.11.17

קרן JVP הודיעה היום (ב') על קידומם של שניים משותפי הקרן, יואב צרויה ופיונה דרמון לתפקיד שותפים כללים. צרויה הצטרף לקרן ב-2010; הוא כיהן עד לאחרונה כשותף והוביל את JVP Labs - זרוע ההשקעות של הקרן לחברות צעירות בתחום הסייבר וה-AI, הממוקמת בבאר שבע.

 

 

בשנים האחרונות הוביל כמה השקעות של הקרן בתחום אבטחת המידע, ביניהן ההשקעה והאקזיט המוצלח של חברת CyActive, שנרכשה ע"י פייפאל ב-2015.

 

פיונה דרמון (מימין)
פיונה דרמון (מימין) צילום: עמית שעל

 

 

דרמון מכהנת כשותפה ומנהלת התפעול ב-JVP. במסגרת תפקידה, הובילה שיתופי פעולה אסטרטגים עם גופי השקעות בינלאומיים רבים מאירופה, ארצות הברית והמזרח, בדגש על סין. דרמון, ילידת אנגליה, הצטרפה ל-JVP ב-2009, לאחר שכיהנה כסגנית נשיא בכירה בכור תעשיות, ונמנתה על מייסדי קרן ההון סיכון של הקונצרן.

 

אראל מרגלית, יו"ר ומייסד JVP, אמר:  "יואב ופיונה הוכיחו בשנים האחרונות כישורים בלתי רגילים והצלחות בתחומים עליהם הם מופקדים. בין השאר הם הובילו הישגים משמעותיים בעוגנים המהותיים של עולם החדשנות והטכנולוגיה של ישראל, ניהול ופיתוח השקעות, לצד בניית והצמחת חברות חדשות אשר מובילות בתחומן בעולם".

 

דרמון וצרויה דרמון וצרויה צילום: דרור סיתהכל

 

 

יואב צרויה: "בשנים האחרונות הצלחנו, שותפי הקרן, מנהלי ועובדי החברות, לייצר הצלחות משמעותיות ביצירת חברות פורצות דרך, להקים את האקוסיסטם הייחודית בתחום הסייבר בבאר שבע, למשוך גופים רב-לאומיים מובילים לאינטראקציה עם גורמי החדשנות הישראלים, לחבר טוב יותר את האקדמיה לעשייה העסקית וכמובן לייצר החזרים משמעותיים למשקיעינו".

 

פיונה דרמון: "JVP היא מקרנות ההון סיכון הדינמיות והמצליחות בעולם כיום. אני גאה על היותי חלק מהצוות המוביל את הישגי והצלחות הקרן. הצלחנו לייצר מוקד משיכה משמעותי לא רק למשקיעים המחפשים החזרים כספיים מהטובים בקטגוריה, אלא גם עבור גורמים אסטרטגיים הזקוקים לחדשנות הישראלית על מנת להישאר תחרותיים בשוק דינמי".

 

 

 

JVP נוסדה ב-1993 בידי אראל מרגלית והפעילה מאז 8 קרנות בסכום כולל של קרוב ל-1.2 מיליארד דולר. היא השקיעה ביותר מ-120 חברות ורשמה מספר רב של אקזיטים. 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x