הייטק והון סיכון

הייטק ישראלי - מעכשיו גם באנגלית: כלכליסט משיק את אתר CTech

האתר יסקר את תעשיית הטכנולוגיה המקומית באנגלית וייתן מענה חדשותי למתעניינים בהייטק הישראלי ברחבי העולם

שירות כלכליסט 08:1306.11.17
כלכליסט משיק את אתר CTech — פלטפורמה באנגלית לסיקור תעשיית הטכנולוגיה הישראלית שכתובתו calcalistech.com, או בקיצור CTech. האתר ייתן מענה חדשותי למתעניינים ברחבי העולם בהייטק המקומי. חזון האתר הוא להוות שער כניסה מקוון להייטק הישראלי (The Gateway to Israeli Tech).

 

לצפייה בעמוד הבית של אתר CTech - לחצו כאן

 

לצד דיווחים על חברות הטכנולוגיה העולמיות הגדולות ועל פעילותן בישראל האתר מדווח על זירת הסטארט־אפים המקומית, עם שימת דגש על שיתופי פעולה עם חברות רב־לאומיות. נוסף על כך הוא מסקר את חברות הטק והפארמה הישראליות הנסחרות בבורסות העולם.

 

 

 

תעשיית הטכנולוגיה בישראל מעוררת עניין רב גם מחוצה לה — בניו יורק ובסיליקון ואלי, באירופה, בהודו, בסין, באוסטרליה ובמדינות נוספות. כדי לספק לקהל מתעניינים זה מענה יש צורך בסיקור מעמיק ומותאם לקהל היעד של הנעשה בתעשייה הישראלית. "כלכליסט" מקיים כנסים רבים בנושאי ההייטק בארץ ובעולם: הוועידה המוטסת בסן פרנסיסקו, בניו יורק ובלונדון וועידות מגוונות בנושא בישראל, בהן ועידת המובייל והדיגיטל, ביג דאטה ופינטק. השקת CTech מלווה ומשלימה פעילות זו.

 

 

להורדת האפליקציה לבעלי מכשירי אנדרואיד - לחצו כאן

 

להורדת האפליקציה לבעלי מכשירי אייפון - לחצו כאן

 

להובלת המהלך גויס אור הירשאוגה, שבמשך העשור האחרון סיקר את תעשיית הטכנולוגיה הישראלית בעיתונים מקומיים ובינלאומיים. בתפקידו האחרון שימש הירשאוגה ככתב הטק של עיתון "הוול סטריט ג'ורנל" האמריקאי. לצדו גויסו ל־CTech צוות כתבים ועורכים ייעודי, שפועל במקביל לכתבים המובילים של "כלכליסט" שמסקרים תחומים רלבנטיים בראשות עורך ההייטק מאיר אורבך.

 

יואל אסתרון, מו"ל "כלכליסט": "השקת CTech היא התפתחות טבעית של 'כלכליסט'. זה עשור 'כלכליסט' מסקר את ההייטק הישראלי בצורה מעמיקה ומקיפה. אנחנו מחבקים בחום את קהילת ההייטק המקומית, מעכשיו גם באנגלית".

 

לדברי סטיב שומכר, מנכ"ל "כלכליסט", "לקראת השקת האתר סגרנו הסכמי Partnership עם גופים בינלאומיים וישראליים מובילים שמבינים את הצורך והפוטנציאל העסקי במהלך".

 

לאתר אפשר להגיע ישירות דרך הכתובת calcalistech.com או דרך אתר "כלכליסט" בעברית. אפליקציות אנדרואיד ו־iOS כבר זמינות בחנויות היישומים. האתר מתפעל ניוזלטר וחשבונות ברשתות החברתיות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x