$
הייטק והון סיכון

Team8 חשפה את Sygnia, חברת סייבר חדשה

החברה, שלישית במספר עבור Team8, מתמחה בייעוץ לארגונים בהתמודדות עם מתקפות סייבר מתקדמות ומניעתן. סיגניה גייסה מיליוני דולרים בודדים, ונחשפה באירוע בבורסת נאסד"ק

מאיר אורבך 14:0031.10.17

Team8, קבוצת הסייבר הישראלית, הכריזה היום על ההשקה הרשמית של סיגניה (Sygnia) - חברת ייעוץ ותגובה בתחום הסייבר לארגונים. סיגניה מסייעת לחברות לבנות עמידות בפני מתקפות רשת וכן לבלום ולהביס מתקפות מורכבות ברשתות שלהן.

 

 

זו החברה השלישית שנחשפת מטעם Team8: הראשונה היתה אילוסיב נטוורקס והשניה - קלארוטי. לא נחשפו נתונים על גיוסי סיגניה, שפעלה בחשאי בשנתיים האחרונות, אך לפי הערכות, היא גייסה מיליוני דולרים בודדים מ-Team8. לאחרונה חשף "כלכליסט" שיובל שחר הצטרף לצוות המנהלים והשותפים של Team8 לצידם של נדב צפריר, לירן גרינברג וישראל גרימברג.

 

נדב צפריר נדב צפריר צילום: עמית שעל

 

 

מייסד ומנכ"ל סיגניה הוא שחר לוי, שכיהן בשני העשורים האחרונים בשורת תפקידי מחקר, אסטרטגיה וניהול בכירים בשירות המדינה ובמגזר הפרטי. יחד עם לוי, הקימו את סיגניה אריאל סמולר, אריק גומנובסקי ועמי קור, שהביאו עמם לחברה נסיון טכנולוגי עשיר. יו"ר סיגניה הוא תא״ל במיל׳ נדב צפריר, מייסד משותף ומנכ"ל Team8, ומפקדה לשעבר של יחידה 8200. 

 

ההכרזה על סיגניה התקיימה על במת בורסת הנאסד"ק, כחלק מאירוע Rethink Cyber שערכה Team8 בניו יורק בו השתתפה שורה ארוכה של בכירים בתחומי אבטחה ומסחר: בין היתר, נכחו בו ראש ה-NSA לשעבר קית' אלכסנדר, סגן ראש ה-FBI לשעבר שון ג'ויס, בכירים ב CitiBank, נאסד"ק, עיריית ניו יורק, קומקאסט וקולגייט פלמוליב, מנהל החדשנות הראשי של IBM ובכירים בתחומי הסייבר בחברות אינטל ו-Accenture.

 

"איומי הסייבר גדלים כל העת - בנפח, במהירות ובתחכום", אמר לוי. "כשארגון מתמודד עם מתקפת סייבר כבדה, הוא זקוק לצידו ליכולות המתקדמות ביותר. במקרים רבים, משמעות ההתמודדות עם תקיפה הינה בפועל לחימה בתוך רשת פעילה, שהחברה תלויה בה לקיומה. האמנות המערכתית, הניסיון והמהירות של צוותי התגובה שלנו יכולים להוות את ההבדל בין מכה קלה לארגון לבין נזק הרסני לביצועים העסקיים ולמוניטין, שנבנו במאמץ עצום".

 

סטיב סורדו הצטרף לסיגניה כיועץ בכיר, לאחר 7 שנים כסגן הנשיא של Mandiant שנמכרה ל-FireEye ביותר ממיליארד דולר. במהלך כהונתו הוביל את כלל פעילויות הייעוץ והתגובה לארגונים שחוו מתקפות סייבר. המסגרת שתחתיו ניהלה כ-350 אירועי סייבר, יותר משליש מהם מול מחברות Fortube 100.  

 

 

סיגניה מיישמת טכנולוגיות שהיא מפתחת לניתוח כמויות עצומת של מידע הדרושים להתמודדות עם איומי רשת. במקביל, החברה מיישמת מתודולוגיות המבוססות בין היתר על סימולציה מקיפה של תרחישי תקיפה על ארגונים. כך, יכולה החברה להעריך את יכולות ההגנה של הלקוח ולשפר את העמידות בפני האיומים הרלוונטיים. החברה פעילה בארבע יבשות ומעסיקה כ-60 עובדים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x