$
הייטק והון סיכון

חברת החשמל הגדולה בניו זילנד משקיעה ב-mPrest הישראלית

החברה מפתחת תוכנות לניטור תשתיות קריטיות וניתוח נתוני ביג דאטה. המשקיעה, וקטור, מספקת שירותי אנרגיה ותקשורת ליותר מ-1.2 מיליון בתי אב ועסקים. לצד סבב הגיוס, בהיקף 10 מיליון דולר, יורחב השת"פ בין החברות

הגר רבט 17:0130.10.17

וקטור, חברת החשמל הגדולה בניו זילנד, משקיעה 10 מיליון דולר באמפרסט (mPrest) הישראלית ומרחיבה את שיתוף הפעולה עימה. שתי החברות חשפו את העסקה באירוע שנערך היום (ב') בירושלים, בנוכחות מושלת ניו זילנד, פטסי רדי, שמבקרת בימים אלו בארץ.

 

 

וקטור מצטרפת למשקיעים הנוכחיים של החברה, ביניהם OurCrowd, GE Ventures, Angelino Group , חברת החשמל לישראל ורפאל מערכות לחימה.

 

תחנת כוח תחנת כוח צילום: בלומברג

 

 

אמפרסט הוקמה ב-2000 בידי נתן ברק שמכהן כמנכ"ל והינה ספקית גלובלית של תוכנה לניטור ובקרת משימות קריטיות וניתוח נתוני ביג דאטה. בינואר 2016 גייסה החברה סבב A של 20 מיליון דולר בהובלת GE. פיתוחי החברה שולבו בעבר במערכת הנשק כיפת ברזל, בטרם עברה אמפרסט לשוק האזרחי.

 

אמפרסט, ספקית עולמית של אפליקציות תוכנה בתחום ה-"Internet of Energy", תפעל בשותף משווק של וקטור באזור אוקיאניה, והאחרונה תסייע להפיץ את התוכנה שלה ברחבי האזור. וקטור היא החברה המובילה בתחום החשמל בניו זילנד ומספקת שירותי אנרגיה ותקשורת ליותר מ-1.2 מיליון בתים ועסקים.

 

 

"אנו שמחים להרחיב את הקשר שלנו עם אמפרסט", אמר סיימון מקנזי, מנכ"ל וקטור. "שיתוף פעולה זה מהווה את הצעד גדול הבא. באמצעות ניטור מתקדם ואנליזה חכמה של רשת החשמל אנו יכולים לנהל מערכות אנרגיה מורכבות בדרכים מתוחכמות, ולרתום את הכוח של בינה מלאכותית לפיתוח פתרונות אנרגיה חדשים עבור הצרכנים".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x