$
הייטק והון סיכון

אורי לוין ואיזיג'ט משקיעים בסטארט-אפ WeSki

חברת WeTrip גייסה מיליון דולר עבור מיזם WeSki שלה, אשר מוצא למשתמשים חופשות סקי מוזלות בשיעור של כ-20%. לטענת החברה, ישנם בישראל כ-50 אלף גולשי סקי וסנובורד, שמחפשים חבילה מותאמת אישית

מאיר אורבך 12:0029.10.17
חברת WeTrip, המפעילה מיזם תיירותי בשם WeSki גייסה עבורו מיליון דולר מאורי לוין ממייסדי וייז וחברת הלואו קוסט איזיג'ט. המיזם מתכוון להציע חבילות סקי מותאמות אישית ועל פי הערכת החברה יוזיל את מחירי החבילות בכ-20%.

 

 

WeSki הינו חלק מקבוצת WeTrip, שמתמקדת בתיירות מותאמת אישית. בעתיד הקרוב צפויה WeTrip להציג חופשות קבוצתיות שמבוססות על חוויות כסקי, אופניים, צלילה, גלישה, פסטיבלים ועוד.

 

אורי לוין אורי לוין צילום: אוראל כהן

 

 

WeTrip הוקמה ב-2016 על ידי ארבעה שותפים - יותם עידן, דויד בן זימרה, בן לנג ורועי צין. היא מעסיקה כיום 12 עובדים בישראל ובלונדון. ראשיתו של המיזם בתכנית Zell, תכנית היזמות של המרכז הבינתחומי, אשר הפגישה בין מייסד ווייז אורי לוין ליותם עידן ודויד בן זימרה. בהמשך הצטרף למיזם בן לנג אשר הביא עימו ניסיון מעולם התיירות ורועי צין, טייס לשעבר, עם שנים של ניסיון בתעשיית ההייטק הישראלית, שהגיע להוביל את פיתוח המוצר. ה

 

מיזם השתתף במחזור ה-3 של האקסלרטור SigmaLabs, והתקבל לאחרונה לתכנית אקסלרטור יוקרתית באנגליה בשם Founders Factory, משם קיבלה החברה השקעה מאיזיג'ט, אחת מהמשקיעות בתוכנית.

 

 

חופשת סקי משפחתית חופשת סקי משפחתית צילום: shutterstock

 

 

על פי נתוני WeSki, בישראל כ-50 אלף גולשי סקי וסנובורד; כ-70% מנופשי הסקי מזמינים את החופשה לפחות שלושה חודשים לפני היציאה. היעדים הפופלריים ביותר בקרב ישראלים הם צרפת, איטליה, אוסטריה או בולגריה. 35% מהגולשים מגיעים עם ציוד גלישה מהבית והיתר מעדיפים לשכור אותו באתר הסקי. כדי לתת מענה לביקוש הזה, תציג WeSki מידע בדמות כמות שלג מובטחת, גודלו של אזור הסקי, עומס המסלולים, מחירים ואיכות אתרי הלינה.

 

 

 

יותם עידן, מנכ"ל החברה, אמר: "כמי שנתקל במשך שנים בקשיים להזמנת חופשות סקי שיתאימו לי ולחבריי, אני חולם לסייע לקבוצות בכל העולם לבנות חופשות סקי בקלות ובגמישות מקסימלית. אני מאמין שהמיזם ישנה את הדרך שבה גולשי סקי מזמינים את החופשה שלהם, ויחסוך מהם את הצורך לדבר בטלפון עם סוכני נסיעות".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x