$
אינטרנט

חדש בג'ימייל: אפליקציות ותוספים בתוך השירות עצמו

גוגל השיקה באופן גלובלי תכונה חדשה - יכולת להפעיל תוספים ייעודיים לאפליקציות ישירות מג'ימייל. בשלב זה, מיועדת התכונה לעסקים, עם תוספי CRM, ניהול משימות כ-Trello ועוד

רפאל קאהאן 11:1525.10.17

ג'ימייל מתחדשת: גוגל הודיעה אמש (ג') בבלוג החברה על הוספת תכונה חדשה לשירות המייל הפופולרי שלה - תמיכה ביישומים ותוספים. מדובר בתכונה שעד כה הייתה שמורה לניסויים או במבנה של תוספי דפדפן בלבד. כעת, התמיכה תתבצע ישירות מתוך המייל, ללא צורך לצאת לתוכנה או אתר חיצוני.

 

 

התמיכה שמורה בשלב הראשון ליישומים עסקיים: בין היתר, תוכלו למצוא תוספים ל-Asana, יישום העבודה המשותפת Trello, יישום CRM או Dialpad שמאפשר ליצור קשר טלפוני או דרך צ'ט עם אנשי קשר ישירות מתוך ג'ימייל.

 

ג'ימייל ג'ימייל צילום מסך: אפליקציה Gmail ובלוג גוגל

 

 

התכונה הייתה זמינה עד כה למפתחים במסגרת ה-Developer Preview, וכעת ניתן ליישם אותה באפליקציה באופן מלא. גוגל מעוניינת להפוך את ג'ימייל למרכז העבודה של העסק, בטענה שהרבה מהעבודה מתבצעת בתוך שירותי מייל - כך שהרחבת יכולות הפלטפורמה תסייע בייעול זמן העבודה.

 

התוספים עובדים באופן שקוף בין אם באנדרואיד או בגרסת האינטרנט של ג'ימייל. עם זאת אין תמיכה בתכונה באפליקציות כגון אינבוקס של גוגל עצמה אלא רק באפליקציית ג'ימייל הרגילה. זאת ועוד, התוספים מוקפצים על ידי ג'ימייל אוטומטית בהתאם לדרישה או להיסטוריית השימוש.

 

 

 

מכיוון שמדובר ביישומים ארגוניים, כדי להשתמש בהם נדרש מנוי לחבילת היישומים הארגוניים של גוגל G-suite. ניתן למצוא את חנות היישומים בקישור הבא.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x