$
חדשות טכנולוגיה

דו"חות מעולים לנטפליקס: זינוק במספר המשתמשים, המניה בשיא

ההכנסות עמדו ברבעון השלישי על כמעט 3 מיליארד דולר - מעל צפי האנליסטים; החברה דיווחה על 850 אלף משתמשים חדשים בארה"ב; שווי החברה עלה על 90 מיליארד דולר - לראשונה אי פעם

שירות כלכליסט 23:4516.10.17

נטפליקס פרסמה בסיום המסחר הלילה (ב') את דו"חותיה לרבעון השלישי של 2017 והציגה תוצאות טובות בהשוואה לתחזיות האנליסטים בוול סטריט. המניה עולה ב-2% במסחר המאוחר לשיא כל הזמנים. שווי החברה עולה מעל ל-90 מיליארד דולר, וזאת לראשונה בהיסטוריה.

 

 

 

נטפליקס דיווחה על רווח נקי של 37 סנט למניה, לעומת צפי אנליסטים לרווח נקי של 32 סנט. ההכנסות עמדו על 2.98 מיליארד דולר ברבעון השלישי, לעומת צפי להכנסות של 2.97 מיליארד דולר.

 

מה דעתך על מניית NETFLIX:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

 

לגבי מספר המשתמשים, נטפליקס דיווחה על 850 אלף משתמשים חדשים בארה"ב, לעומת צפי ל-774 אלף. בעולם, נטפליקס צירפה 4.45 מיליון משתמשים חדשים, לעומת צפי ל-3.72 מיליון.

 

 

 

נטפליקס הודיעה כי תוציא בשנה הבאה 7 עד 8 מיליארד דולר על יצירת תוכן מקור, מהלך שיוכל להאיץ את צמיחתה ומעלה בכך את ציפיות בעלי המניות. ההשקעה הזו צפויה לדרבן את מתחרותיה בתחום, אשר בשלב זה משקיעות פחות. למשל, HBO השקיעה רק 2 מיליארד דולר ביצירת תוכן בשנה שעברה, ומנכ"ל השירות ריצ'רד פלפר אמר בראיון ל-CNBC כי החברה תשקיע "כמה שצריך כדי להבטיח תוכניות איכותיות", אך לא הציג תוכניות קונקרטיות.

 

 

 

התחרות בזירת הסטרימינג צפויה להתרחב בשנה הקרובה: כמה שחקניות סיניות מתכננות פלישה למערב, ביניהן Billibilli המתמחה בשידורי אנימציה יפנית - ז'אנר בעל קהל גדול בארה"ב ובאירופה. הכניסה של שחקניות חדשות צפויה לאלץ את נטפליקס להרחיב מאמצי שיווק, פתיחת ערוצים חדשים ופעילויות נוספות, שצפויות להכביד על הוצאותיה. ואולם, קצב הצמיחה שלה והקהל הנאמן צפויים לעמוד לימינה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x