$
חדשות טכנולוגיה

בלעדי לכלכליסט

מג'יק ליפ שכרה משרדים במגדל עזריאלי שרונה

חברת המציאות המוגברת שכרה את המשרדים בת"א במסגרת הרחבת פעילותה בישראל. לחברה יש משרדים נוספים בחיפה ובהרצליה

יואב סטולר 08:3628.09.17

חברת המציאות הרבודה מג'יק ליפ (Magic Leap) מרחיבה את פעילותה בישראל ומצטרפת לחברות ששוכרות משרדים במגדל עזריאלי־שרונה החדש בתל אביב, כך נודע ל"כלכליסט". משרדי החברה ממוקמים בקומה הגבוהה ביותר של המגדל — 61. למג'יק ליפ יש משרדים גם בחיפה ובהרצליה. עד היום מג'יק ליפ גייסה 1.4 מיליארד דולר מענקיות הטכנולוגיה של העולם, ביניהן גוגל ועליבאבא, ושוויה מוערך כיום ב־6 מיליארד דולר.

 

בימים אלו פורקים במשרדים החדשים של מג'יק ליפ את הריהוט והמחשוב החדש. בהתאם לאווירת אתר הבנייה ששוררת בבניין, שבנייתו עדיין לא הושלמה וחלקו עדיין בשלבי הבטון, על הדלת של המשרדים עדיין לא מתנוסס שם החברה. חלק ממסכי המחשב עוד מנותקים גם הם.

 

עזריאלי שרונה עזריאלי שרונה צילום: ויו פוינט

 

 

מעבר החברה למגדל שרונה מחזק את מעמד הבניין של עזריאלי כמוקד משמעותי עבור חברות בינלאומיות שפועלות בישראל. בנוסף למג'יק ליפ, שוכרות משרדים במגדל גם אמזון, פייסבוק, סיטיבנק, איירון סורס, Labs ולדברוקס.

 

מחירי השכירויות במגדל, שנמצא עדיין בשלבי בנייה, גבוהים מאוד. עלות השכרת שתי קומות בבניין למשך שנה עומדת על 15 מיליון שקל. כל מ"ר מתומחר לפי 120 שקל לחודש. פייסבוק, שעברה לבניין ממקום מושבה הקודם ברוטשילד 22 בתל אביב, שבו היא שכרה 4 קומות, שכרה 6 קומות בעזריאלי שרונה. עבור המשרדים שלה בבניין תשלם פייסבוק 83 מיליון שקל בשנה.

 

ממג'יק ליפ ומקבוצת עזריאלי לא נמסרה תגובה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x