$
הייטק והון סיכון

Integra Holdings גייסה 25 מיליון דולר בהובלת Temasek

אינטגרה היא חברת השקעות שנשענת על פיתוחי מדעי החיים שמקורם באוניברסיטה העברית. מובילת הסבב היא ענקית השקעות סינגפורית, שמנהלת הון בסך 197 מיליארד דולר

מאיר אורבך 11:3827.09.17

אינטגרה הולדינגס (Integra Holdings), חברת השקעות המתמקדת בחדשנות במדעי החיים ומתבססת על פיתוחים של האוניברסיטה העברית, גייסה 25 מיליון דולר.

 

 

את הסבב מובילה חברת ההשקעות הסינגפורית Temasek עם השקעה בסך של 15 מיליון דולר, שאליה הצטרפו גם קרן ההשקעות Arie Capital עם השקעה ראשונית של 2 מיליון דולר. קרנות ההשתלמות לעובדי ההוראה (הסתדרות המורים), שכבר השקיעו באינטגרה הולדינגס, השתתפו אף הן בסבב הנוכחי.

 

ד"ר ליאנה פת, מנכ"לית אינטגרה הולדינגס ד"ר ליאנה פת, מנכ"לית אינטגרה הולדינגס צילום: דיוויד גארב

 

 

ההון שגויס ישמש להרחבה ופיתוח פורטפוליו החברות הקיימות ויצירת חברות חדשות המבוססות על הטכנולוגיות המבטיחות שהומצאו ופותחו באוניברסיטה העברית בירושלים.

 

"לדברי ד"ר ליאנה פת, מנכ"לית אינטגרה: "השקעה אסטרטגית זו מחזקת את ההכרה הגלובלית בחדשנות יוצאת הדופן של האוניברסיטה העברית בתחומי מדעי החיים ולפורטפוליו החברות שלנו ההולך ומתרחב".

 

 

 

Temasek מנהלת הון בסך 197 מיליארד דולר (נכון למרץ 2017). היא מפעילה 10 שלוחות בינלאומיות ומעסיקה 630 איש ברחבי העולם. אינטגרה הולדינגס (Integra Holdings) הוקמה ב-2012 ע"י יישום (חברת המסחור של האוניברסיטה העברית בירושלים), כחברת החזקות והשקעות, במטרה לקדם ולפתח את המצוינות האקדמית של האוניברסיטה העברית בתחומי מדעי החיים לחברות מסחריות שמטרתן להשיק מוצרים לשוק הרפואי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x