$
הייטק והון סיכון

Fortscale חתמה על שני הסכמים בכ-15 מיליון דולר

חברת הסייבר הישראלית חברה לשחקניות גדולות בתחום - Quest Sofrware ו-Logpoint - ותטמיע את המוצר שלה בשירותי ה-SIEM שלהן, שמותקנים אצל אלפי לקוחות ארגוניים ברחבי העולם

מאיר אורבך 12:3725.09.17
חברת הסייבר הישראלית פורטסקייל (Fortscale) חתמה על שני הסכמים לשיתוף פעולה אסטרטגי עם שתי חברות אבטחה מובילות - Quest Sofrware ו-Logpoint. על פי הערכות, צפויים שני ההסכמים להכניס לחברה כ-15 מיליון דולר, המבוססים על אלפי רשיונות שנרכשו עבור לקוחות החברות.

 

 

 

שתי החברות רכשו רשיונות למנוע חדש לאנליטיקות סייבר, Presidio; הוא המאפשר לכל ספק פתרונות אבטחת מידע להטמיע כלים שמאתרים גניבת מידע פנימי בידי עובדים, או דרך חשבונות שנפרצו. Quest משיקה את המוצר המשותף בכנס Ignite של מיקרוסופט, וכבר החלה למכור את המוצר המשותף באמצעות מערך המכירות והמפיצים העולמי שלה. Quest, לשעבר Dell Software, מוכרת מוצרים לאבטחת מידע ולניהול תשתיות IT לארגונים. Quest נמכרה ל-Dell ב-2012 עבור כ-2.3 מיליארד דולר, ובאוקטובר 2016 יצאה לדרך עצמאית כאשר נרכשה בסכום של יותר מ-2 ביליון דולר על ידי Francisco Partners ו-Elliot.

 

עידן טנדלר, מנכ"ל החברה עידן טנדלר, מנכ"ל החברה צילום: עמית שעל

 

 

"שני שיתופי פעולה אלה חשובים ביותר עבורנו", אמר ציין עידן טנדלר, מנכ"ל ומייסד משותף של Fortscale. "בחירתנו בשתי חברות מובילות אלה תאפשר לנו להגיע לאלפי ארגונים ברחבי העולם ולהטמיע אצלם את מנוע האנליטיקות שלנו. זוהי שבירה של פרדיגמה נושנה בשוק אבטחת המידע – שרק הארגונים הגדולים ביותר, הבשלים ועתירי המשאבים יוכלו להנות מאנליטיקות מתקדמות לזיהוי מתקפות מתקדמות. כך נוכל להנגיש את האנליטיקות ביותר לאלפי ארגונים ברחבי העולם".

 

פורטסקייל הוקמה ב-2012, וגייסה עד כה יותר מ-23 מיליון דולר מ-Intel Capital, שאול שני, בלאמברג קפיטל, Evolution Equity ומשקיעים נוספים.

 

"באמצעות הוספת היכולות של מנוע האנליטיקות של פורטסקייל, Quest תוכל לחזק משמעותית את פתרון הדגל שלנו, ה-Change Auditor, על ידי הוספה של שכבה עשירה לזיהוי איומים מתקדמים ממנה יהנו אלפי לקוחותינו ברחבי העולם", אמר בראד קירבי, סגן נשיא ניהול מוצר ב-Quest. "אנו שמחים ונררגשים משיתוף פעולה זה ומערך המוסף הרב שנוכל לייצר כתוצאה ממנו".

 

Logpoint היא מחברות ה-SIEM הצומחות ביותר בעולם, שמספקת פתרונות ביג דאטה לניהול אירועי סייבר בארגונים. הטכנולוגיה שלה מאפשרת להתממשק לפתרונות אבטחה מגוונים ובכך לספק יותר מידע להתמודדות עם פריצות והונאות. לחברה מאות לקוחות, בעיקר באירופה, והיא צומחת במהירות על חשבון מתחרותיה מסורתיות כ-Splunk, Microfocus, IBM ו-McAfee.

 

"ב-Logpoint אנו מכירים בחשיבות הגדולה של לעבוד עם חברות מובילות וחדשניות כפורטסקייל במטרה להרחיב את הערך המוסף של הפלטפורמה שלנו", ציין פיטר מלסון, הטכנולוג הראשי של Logpoint. "אנו שמחים על ההזדמנות לספק אנליטיקות ותובנות מתקדמות ללקוחותינו, וזאת כחלק ממאמץ כולל לבנות אקוסיסטם חדשה ונרחבת סביב המערכת שלנו".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x