$
הייטק והון סיכון

בלעדי לכלכליסט

פייסבוק ישראל ממנה מנהלת חדשה, להידוק הקשר עם יזמים

רוני בונג'ק, יזמית מוערכת ויוצאת גוגל, תמונה למנהלת תחום שותפויות מוצר ואסטרטגיה במטה הישראלי של הרשת החברתית. במסגרת התפקיד, תפעל לחיבור בין סטארט-אפים ומפתחים ובין פלטפורמות פייסבוק השונות

עומר כביר 11:1510.09.17

פייסבוק מחזקת את הקשרים שלה עם סטארט-אפים ומפתחים ישראלים ויוצרת תפקיד חדש במטה החברה בישראל: מנהל תחום שותפויות מוצר ואסטרטגיה. את התפקיד תמלא היזמית ואשת ההייטק המוערכת רוני בונג'ק.

 

 

בוגרת 8200, בונג'ק מחזיקה בתואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מאוניברסיטת תל אביב. כיזמית, נמתנה בונג'ק על מייסדי חברת הגרינטק Tlalco, ובהמשך שימשה כמנהלת שיווק ופיתוח עסקי של Spicebox, מנהלת השיווק של Elementum SCM וכיועצת אסטרטגית לצה"ל. לפייסבוק מצטרפת בונג'ק מגוגל, שם הובילה את תוכנית הסטארט-אפים והאקסלרטורים של החברה.

 

רוני בונג'ק, מנהלת שותפויות מוצר ואסטרטגיה בפייסבוק ישראל רוני בונג'ק, מנהלת שותפויות מוצר ואסטרטגיה בפייסבוק ישראל

 

 

במסגרת תפקידה החדש תפעל בונג'ק לחיבור בין מפתחים וחברות מקומיות לפלפטורמות השונות של פייסבוק, דוגמת מסנג'ר, פייסבוק אנליטיקס ו-Instant Exprience, במטרה לקדם ולסייע להם ביצירת מוצרים בעבור אותן פלטפורמות (למשל, בוטים למסנג'ר). בנוסף, תוכל בונג'ק לספק לחברות גישה ליכולות ומערכות בטא שמפתחת פייסבוק, במטרה לסייע לאימוץ מהיר של כלים ומוצרים על ידן. מדובר בהמשך ישיר של הפעילות הרחבה שמקיימת הרשת החברתית בקרב סטארט-אפים מקומיים, ושכוללת סיוע בפיתוח עסקי, ייעוץ בהבטים שיווקיים שונים ועזרה בכניסה לשווקים בינלאומיים והרחבת הפעילות בהם.

 

 

 

"ישראל היא מרכז לחדשנות, יזמות וחשיבה ייחודיות, וההשפעה של של קהילת הסטראט-אפ הישראלית על העולם העסקי ועל השוק העולמי היא עצומה", מסרה מנכ"לית פייסבוק ישראל, עדי סופר תאני, בהודעה כתובה. "אנחנו שמחים להמשיך ולהעמיק את השותפויות שלנו עם הסטארט-אפים הישראליים, ולהנגיש עוד יותר את הכלים והפלטפורמות של פייסבוק ליזמים ולמפתחים. רוני מביאה ניסיון עשיר ואני נרגשת לקראת שיתופי הפעולה שיתפתחו בזכות התוכניות שתוביל".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x