$
אפליקציות

כסף תמורת דייט: שלמו, וטינדר תחשוף מי התלהב מכם

אפליקציית הדייטינג הפופולרית השיקה גלובלית שירות חדש בשם טינדר Gold, שמאפשר למשתמשים לדעת מי התעניין בהם. הוא זמין בשלב זה באייפון בלבד, אך בחודש הבא יגיע גם לאנדרואיד

יואב סטולר 15:4930.08.17
אפליקציית ההיכרויות טינדר השיקה את שירות פרימיום נוסף המכונה Gold, באמצעותו יוכלו המשתמשים לדעת מראש מי עשה להם "סוויפ" לימין כלומר לייק. חידוש זה יקנה יתרון ברור למחפשי ומחפשות הדייטים המשלמים בהחלטה - מי לימין ומי לשמאל. מסלול שלטענת החברה מסייע למשתמשים לקבל 60% יותר לייקים.

 

 

טינדר, שמפעילה כבר שירותים בתשלום תחת חבילת טינדר פלוס, תכלול בחבילת Gold את הכלים הקודמים שלה - ה"פספורט" המאפשר לשנות את המיקום ולחפש במדינות או ערים ספציפיות; ה-Rewind שמקנה את היכולת לחזור בכם על לייק פזיז שעשיתם; 5 "סופר לייקים" בחודש המאפשרים לאחרים לראות שאתם מעוניינים בהם; ושירות שמקפיץ את הפרופיל שלכם בפידים של אנשים בקרבתכם, בדומה לפוסט ממומן.

 

טינדר טינדר צילום: GUYSGAB

 

 

עלות המסלול החדש תעמוד על 5 דולר נוספים לתשלום עבור הטינדר פלוס שנע בין 9.99 לבין 19.99 דולר. חידוש נוסף שיזכו לו המשלמים הוא היכולת לראות את כמות הלייקים שצברו תוך שהם בוררים במהירות בין בני הזוג הפוטנציאלים.

 

 

עד כה ניסתה החברה את שירות הפרימיום רק בארגנטינה, אוסטרליה, קנדה ומקסיקו, ומעתה יהיה Gold פתוח עבור כל משתמשי iOS, ובעוד כחודש יצא גם בגרסת האנדרואיד.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x